999 rezultate për

roshi

Formacionet e mundshme: Turqi-Shqipëri, Cikalleshi sulmues "pykë" Treni i fundit për Europianin, kështu e ka konsideruar trajneri Edoardo Reja ndeshjen me Turqinë. Fitorja është rezul
Roshi në superformë, shënon gol për klubin në Rusi (VIDEO) Pasi u bë protagonist në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Islandës, Odise Roshi ka gjetur sërish rrjetën mbrëmjen e sotme.
Cili lojtar e bën me dhimbje koke Rejan? Italiani përgjigjet pa dorashka Në intervistën për Orinda Hutan në “Jo Vetëm Modë”, trajneri i Kombëtares Edoardo Reja u shpreh i kënaqur me mënyrën se
“Tradhtarë, pse u futët në parlament”, Dasho Aliko tregon çfarë ndodhi në Gjirokastër Ceremonia për përkujtimin e viktimave në radhët e nacionalistëve në luftën e Grehotit nuk ka shkuar ashtu siç ishte plan
PRAPASKENAT/ Edi Reja nuk e festoi golin e Roshit, por kur shënoi Cikalleshi shpërtheu Kombëtarja kuqezi bëri një reagim mbreslënës pasi mbrëmjen e djeshme fitoi me rezultatin 4-2 përballë Islandës në ndeshj
Shpërthen "Elbasan Arena", Shqipëria shënon golin e tretë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë golin e tretë dhe të avantazhit në minutën e 79 me Odisen Roshin. Duket se zëvendësim
Roshi: Gabova dy herë, ta harrojmë Francën Odise Roshi u ndal të flasë për gabimet e tij në humbjes ndaj Francës, ku pranoi se gaboi në dy raste dhe theksoi se duh
Gjykata jep masën e sigurisë për 15 biznesmenët e arrestuar Ditën e sotme është zhvilluar seanca maratonë për 15 biznesmenët dhe administratorët e disa bizneseve në kryeqytet të ar
Pema 400 vjeçare i mbijetoi bombës atomike në Hiroshima, vijon të rritet Nëse pemët mund të flisnin, ky bonsai sigurisht që do të kishte shumë për të thënë. E mbjellur në 1625, kjo pishë e b
U martua pa e marrë vesh askush, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi publikoi një video
Roshi: Mund ta mposhtin Islandën dhe këtë të premte nga grumbullimi i Kombëtares shqiptare në kompleksin Tropikal në Durrës, kanë dalë në konferencë për
Shpërthim meteori, 10 herë më i fuqishëm se Hiroshima Shpërthimi i një meteori mbi Detin Bering, në fund të vitit të shkuar mësohet të ketë lëshuar 10 herë më shumë energji s
10 herë më i fuqishëm se bomba e Hiroshimës, meteori shpërthen shumë pranë tokës Një meteor i madh i zjarrtë shpërtheu në atmosferën e Tokës në dhjetor, sipas NASA-s. Shpërthimi ishte i dyti më i
Odise Roshi flet për të ardhmen e tij Odise Roshi është prej muajsh larg fushave të blerta për shkak të dëmtimit të ligamentit. Atij do t’i duhen edhe pak koh
Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Odise Roshi operohet me sukses (FOTO LAJM) Odise Roshi nuk po kalon një moment të mirë në karrierën e tij. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka para disa muajsh ka m
Djali i Roland Roshit përlot me fjalët: Është statusi më i rëndë i jetës sime Ndarja nga jeta e regjisorit dhe folësit të lajmeve, Roland Roshi shkaktoi shumë hidhërim jo vetëm te familja e tij, por
Ndahet nga jeta regjisori Roland Roshi/ Për shumë vite kontribut në RTSH si folës e regjisor Roland Roshi, nje nder regjisoret me te vjeter ne Radio Televizionin Shqiptar eshte ndare papritur nga jeta sot pasdite.
Lajmi i zi/ Ndahet nga jeta ikona e televizonit shqiptar Roland Roshi, spiker dhe regjisor i spikatur, është ndarë nga jeta mbrëmjen e sotme në vendin e tij të punës në RTSH.
Do të mungoj 6 muaj, dëmtohet rëndë "ylli" i Kombëtares shqiptare Dëmtim i rëndë për Odise Roshin. Dy shokë që në fëmijëri dhe dy bashkëlojtarë në të gjithë ekipet kombëtare të moshave.