999 rezultate për

rooney

Kane synon rekordin e Wayne Rooney-t tek Anglia Ish-sulmuesi anglez, Alan Shearer thotë se Harry Kane do ta synojë thyerjen e rekordit prej 53 golave të Wayne Rooneyt t
Futbollisti i famshëm kapet mat në hotel. Vajza misterioze: Ishte një natë e çmendur (FOTO LAJM) Kjo nuk është hera e parë që futbollisti i famshëm, Wayne Rooney kapet mat me femra të tjera, duke tradhtuar bashkëshort
Pak ditë pasi shpëtoi martesën, futbollisti i njohur kapet mat në hotel me gruan misterioze (FOTO LAJM) Pas 7 orësh festë, futbollisti Ëayne Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha
Rooney bën "të fortin", godet me të bërryl kundërshtarin dhe del me te kuq (VIDEO) Wayne Rooney nuk gjen qetësi në kampionatin amerikan. Së fundmi anglezi është përjashtuar nga lojta teksa goditi me bërr
ZYRTARE: Rooney rikthehet në Angli si lojtar dhe si trajner Ish-kapiteni i Anglisë, Wayne Rooney, do të largohet nga klubi i Major League Soccer (niveli i parë i futbollit në Shtet
Prostituta i kërkon falje gruas së Rooney-t: Bëmë treshe me burrin tënd, më vjen keq… (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që një futbollist i njohur përfshihet në skandale të tilla seksuale dhe me siguri s’do jetë as i f
Rooney është i çmendur, shënon gol nga 70 metra (VIDEO) Wayne Rooney është në formë edhe në moshën 33 vjeçare. Sulmuesi i DC United në MLS ka shënuar një supergol nga një dista
Rooney e tepron, për pak sa nuk i thyen këmbën kundërshtarit (VIDEO) Wayne Rooney është ndëshkuar me karton të kuq për herë të parë në karrierën e tij në Major League Soccer në SHBA, pas nj
Ky është super goli i Rooney-t që po çmend rrjetin (VIDEO) Wayne Rooney ka ofruar shumë momente magjike që prej transferimit të tij në MLS verën e kaluar, por ajo që ai bëri të di
Solskjaer: Rashford mund të arrijë në nivelin e Ronaldos Ole Gunnar Solskjaer thotë se Marcus Rashford mund të zhvillohet dhe të jetë një sulmues “top klas” si Ronaldo dhe Roone
U arrestua i dehur në SHBA, Rooney rrezikon sponsorët dhe gruan Arrestimi i Wayne Roney, pasi u gjet i dehur në aeroportin e Dallasit, mund t’i kushtojë sulmuesit anglez humbjen e kont
E FUNDIT / Wayne Rooney arrestohet në SHBA Wayne Rooney është arrestuar në aeroportin e Washington D.C në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për arsye të dehjes dhe s
Legjenda e Manchester United akuzon Pogban dhe Lukakun Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka thënë se Paul Pogba, Romelu Lukaku dhe disa lojtarë të tj
Rooney i jep lamtumirën Anglisë, zhvillon ndeshjen e fundit Wayne Ronney i ka dhënë fund aventurës me kombëtaren e Anglisë. 33 vjecari zhvilloi dje ndeshjen e fundit si kapiten n
Rooney: Më mungon Manchester United Mesfushori anglez, Wayne Rooney që tashmë është transferuar në futbollin amerikan ka shprehur dashurinë e tij për ish-sk
Ronaldo tregon prapaskenën: Kisha frikë të rikthehesha në Angli Ylli portugez i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo ka theksuar se pas ngjarjes që ndodhi në Kupen e Botës të viti
Rooney tregon nëse Mourinho mbështetet ose jo nga lojtarët Sulmuesi i skuadrës së Dc.United, Wayne Rooney ka theksuar se lojtarët e Manchester United e mbështesin trajnerin portug
Rooney u gabua me vendimin e tij Trajneri i Crystal Palace, Roy Hodgson ka thënë së fundmi se ish-sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney u largua shu
Wayne Rooney: Të gjithë fajësojnë Mourinho-n, por Pogba… Manchester United, nuk po kalon një periudhë të mirë, ku përveç faktit se humbën 3-2 ndaj, Brighton, raportohet se vijon
Messi apo Ronaldo? Rooney befason me përgjigjen e tij Legjenda e Manchester Unitedit, Wayne Rooney, e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të mirë në histori të futbollit,