999 rezultate për

ronela

Ronela ka bërë planet e dasmës në detaje, por kush është fatlumi (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak muaj më parë
"Ma jep trupin të mbyll ca halle", Ronela bën komentin epik në foton provokuese të Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella, ish-velina e njohur ka postuar sot foto tepër sensuale të saj në Instagram që ka bërë edhe vajzat të ma
Këngëtari i huaj i vjedh këngën Ronela Hajatit, artistja e demaskon publikisht (VIDEO) Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka zbuluar se një këngëtar i huaj i ka vjedhur një
Ronelën apo Samantën? Kë zgjodhi Young Zerka pas ndarjes (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre muajve ndarja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës është komentuar gjatë në media. E kur u vërtetua se a
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Ronela Hajati provokon me fustan nate nga shtrati: Kot s'erdhe (FOTO LAJM) Ronela Hajati nuk resht së provokuari. Këngëtarja ka hedhur së fundmi në “Instagram” një foto mjaft provokuese, ku duket
U harrua Ronela, Young Zerka dhe Kiara Tito në një lidhje? Duket se gjërat kanë ndryshuar për Zerkën i cili është ndarë nga Ronela Hajati pas vitesh sëbashku. Një romancë e re
Siç nuk e keni parë asnjëherë, Ronela shfaqet pa grim dhe me pizhama (FOTO LAJM) Ronela Hajati është një këngëtare e talentuar dhe njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë. Ama Ronela shfaqet g
Nuk do ta shihni vetëm në muzikë, Ronela tashmë ka dhe një tjetër profesion (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Ndarja pas disa vitesh së bash
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Ronela Hajati zbulon videon e 17 viteve më parë: M'u mbushën sytë me lot (VIDEO) Ronela Hajati ka nisur karrierën e saj në një moshë fare të re dhe me siguri të gjithë e kujtoni kohën kur ajo konkurron
"Më mungon", Ronela shfaqet joshëse nga Prishtina (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
"Nëse më mungon", Ronela shfaqet joshëse nga Prishtina (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
Më natyrale se asnjëherë, Ronela surprizon ndjekësit nga plazhi (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
"Kam punuar për këtë ditë", Ronela Hajati e pret me urim special ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ronela Hajati feston sot 31-vjetorin e saj. Ndryshe nga cdo vit tjetër, ajo k
"Dobësohu pak zemër!", Ronela s'ja përton aspak ndjekëses me përgjigjjen (FOTO LAJM) Përtej gjitha të mirave që ka sjellë zhvillimi i teknologjisë dhe sidomos i rrjeteve sociale, duhet ta pranojmë se kanë
Bikini të zeza dhe poza provokuese, Ronela Hajati ndez rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është një prej emrave shumë të dashur për publikun. Përveçse me zërin dhe suksesi
"Bardh’ e blu", publikohet kënga për 100 vjetorin e Tiranës (VIDEO) Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Kënga e c
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone