999 rezultate për

ronaldos

Shkeli ligjin, nisin hetimet për djalin 10 vjeçar të Ronaldos (FOTO LAJM) Kanë filluar hetimet për djalin dhjetë vjeçar të Cristiano Ronaldos. Cristiano Ronaldo Jr është filmuar duke drejtuar
Dy penalltitë e Ronaldos i japin një pikë Juventusit ndaj Atalantës (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2. Të parët që kaluan në epërsi ishin m
Nuk përmbahet Georgina, partnerja e Ronaldos ekspozon gjoksin bombastik (FOTO LAJM) Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokue
Sekreti për formën e jashtëzakonshme të Ronaldos, fle pesë herë në ditë në pozicionin e një foshnjeje Arsyeja kryesore se përse Cristiano Ronaldo po kalon nëpër një formë të lartë edhe si 35-vjeçar është se ai fle pesë her
Zbulohet arsyeja e momentit që është bërë viral nga ndeshja Milan - Juventus Mbrëmë Milani shënoj fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 4:2. Një nga momentet më interesante të ndeshjes i
Objektivat e Ronaldos, dy rekorde të tjera historike me Juventusin Gjatë karrierës së tij Cristiano Ronaldo ka fituar tituj pa fund, qofshin këto në nivel klubi, kombëtareje apo personalë
Po kalojnë moment pozitiv, Sarri: Diçka ka ndryshuar mes Ronaldos dhe Dybalas Ronaldo dhe Dybala të dy shënuan gola mahnitës individual ndërsa kampionët e Italisë Juve vazhdojnë të jenë katër pikë p
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat
Motra e Ronaldos shokon me deklaratën: Jetonim me minjtë, më kanë kafshuar (FOTO LAJM) Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë
Nuk ka qetësi te Juventusi, zbulohet grindja në dhomat e zhveshjes mes Ronaldos dhe Sarrit Humbja e fundit e Juventusit në finalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit ka sjellë shumë polemika dhe diskutime. Crist
Vetëm Champions mund të shpëtojë sezonin e Sarrit dhe Ronaldos Vetëm fitorja e Champions League mund të shpëtojë Maurizio Sarrin. Javët e ardhshme do të jenë vendimtare për të ardhmen
Dështimet e Ronaldos, dy finale të humbura me Juventusin Cristiano Ronaldo e ka humbur finalen e dytë radhazi me Juventusin. Të mërkurën në mbrëmje, Juventusi u mposht nga N
Forma e dobët e Ronaldos dhe e Juventusit, këto janë fjalët e Sarrit Napoli fitoi pas ekzekutimit të penalltive 4:2, pasi ndeshja e rregullt përfundoi baras 2:2. Në dy ndeshjet që nga ri
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Mallkimi i numrit 7 te Man Utd, vetëm 13 gola që nga largimi i Cristiano Ronaldos Alexis Sanchez ishte lojtari i fundit i Manchester United që po vuan nga mallkimi i numrit 7. Ylli i Kilit kaloi peri
Lojtarët më të shtrenjtë, Mbappe mbetet në "fron", bie vlera e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappe mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë euro
Sezoni i fundit i Ronaldos me Juven? Cristiano Ronaldo dhe Juventusi mund t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, sipas “Radio Rossoneras”. Spekulimet për n
Giggs flet për zënkën e tij me Ronaldon, e gjitha ndodhi për një "Cola Cola" Ryan Giggs ka deklaruar se ka patus nje perplasje me Cristiano Ronaldon për të pirë një ‘Coca Cola’ në mëngjes. Ole
Superkompjuteri analizon statistikat e Messit dhe Ronaldos, ky është rezultati Debati për futbollin është pothuajse i pafund. Krahasimi mes CR7 dhe Messit, se cili është numri një, mbetet debati më i