999 rezultate për

ronaldon

Rama nuk e vret mendjen për opozitën, shfaqet me Ronaldon Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar me charter ssot në Torino për të ndjekur ndeshjen Juventus-Lazio. Ud
Nike, lë nam për Ronaldon në Torino Debutimi i Cristiano Ronaldos në Juventus ka bërë që një reklamë e Nike ta mbulon një ndërtesë të tërë. “Harroi të gjith
Një portugez sfidon Ronaldon: E ndalim dhe fitojmë titullin Përfitoi nga një dëmtim i algjerianit Ghoulam dhe u shndërrua në një titullar të Napolit, gjatë sezonit të kaluar, kur
Ish-sulmuesi i Juventus thur lavde për Ronaldon Ish-sulmuesi i Juventusit, Christian Vieri, është shprehur se transferimi Ronaldos te ish-skuadra e tij, Juventus i ka p
Lojtari i Realit "thumbon" keq Ronaldon: Nuk na intereson çfarë thotë ai Mbrëmjen e djeshme Real Madrid ka shënuar fitoren e parë në kampinatin e La Ligas që pas largimit të Ronaldos, kund
Ish-ylli i Inter: Juve nuk e fiton Champions-in me Ronaldon Ish-lojtari i Interit, Wesley Sneijder, ka deklaruar së fundmi se transferimi i Ronaldos te Juventus nuk do të thotë se
Pele ka një mesazh për Ronaldon Legjenda braziliane Pele i ka uruar fat të mbarë Cristiano Ronaldo-s në prag të debutimit të tij në Serie A dhe zbulon s
Ditë e veçantë për Ronaldon, si sot para 15 vitesh… Një ditë e shënuar është kjo e sotmja për Kristiano Ronaldon. Si sot 15 vite më parë lojtari portugez ka bërë në moshën
Khedira: Mezi po pres të luaj me Ronaldon Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira është shprehur se mezi po pret që të luaj sërish me Cristiano Ronaldon. Këtë d
Ramos "thumbon" keq Cristiano Ronaldon Sergio Ramos së fundmi ka thumbuar ish-shokun e skuadrës, Cristiano Ronaldon duke thënë se Real Madrid është më i madh s
Legjenda e Interit: Juventus nuk e fiton Champions-in as me Ronaldon Hollandezi, Wesley Sneijder është një nga futbollistët që ka lënë gjurmë në Seria A, pranë klubit të Interit. Së fun
“Do të fitojmë edhe pa Ronaldon” Sergio Ramos thotë se largimi i Cristiano Ronaldo nga Real Madridi në Juventus nuk do të ndalojë gjigantët e La Ligas pë
Ky është jahti që bashkon Messin me Ronaldon (VIDEO) Dy kampionët e Juventus dhe Barcelona, sipas shtypit spanjoll, kanë marrë me qira të njëjtin mjet të kushtueshëm lundrim
Bukuroshja italiane mund të "tradhtojë" Dybalan me Ronaldon Juventusi padyshim që është një nga klubet më të mirë në botë dhe së fundmi me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos,
Allegri: Me Ronaldon në skuadër do fitojmë Championsin Juventusi A është përballur sot me Juvetnusin B dhe trajneri Alegri ka parë gjendjen e lojtarëve të tij. Sot Cristiano R
Përfundon ndeshja, të gjithë tifozët futen në fushë dhe takojnë Ronaldon (FOTO LAJM) Juventus A është ndeshur sot me skuadrën e Juventus B. Është një ndeshje tradicionale kjo që zhvillohet midis dy skuadra
Ronaldon tregon të vërtetën: Pse erdha tek Juventusi Sulmuesi i ri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, e ka pranuar se edhe kur ishte fëmijë ëndërronte të luante për Juventusin
Habit Allegri: Real Madrid triumfon edhe pa Ronaldon Ditën e djeshme është zhvilluar edhe përballje mes Real Madrid dhe Juventus ku edhe një herë madrilenët kanë vërtetuar s
Fansat ngatërrojnë Ronaldon, takojnë sozinë e tij (FOTO LAJM) ristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të populluar në botë nga fansat e tij. Kështu të shumtë kanë qenë ata që e ka
Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Ja përgjigja befasuese e Higuainit Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi. Sulmuesi argjentinas sot ë