999 rezultate për

ronaldon

Morata: U riktheva për të luajtur me Ronaldon dhe Dybala Alvaro Morata është rikthyer këtë sezon te Juventusi pas eksperiencave me Real Madrid, Çelsin dhe Atletiko Madrid. S
Vendimi i Laportas që ndryshoi karrierën e Messit: Barcelona refuzoi të nënshkruajë me CR7 Ronaldinho ishte një mësues i shkëlqyeshëm për Lionel Messin, pasi braziliani e e ndihmoi argjentinasin që në moshë të
"Real Madrid nuk do ta bëjë gabimin e njëjtë me Ramosin, siç bëri me Ronaldon" Jorge Valdano mendon se Sergio Ramos do ta vazhdojë kontratën me Real Madridin, me këta të fundit që nuk do ta përsërisi
E BUJSHME/ Ronaldon e dëshiron klubi ku u bë i njohur, ja oferta që pritet t’i bëjnë Juventusit Mançester Junajtid mendon rikthimin e bujshëm të Kristiano Ronaldos. Sipas asaj që shkruan “Don Balon”, “djajtë e kuq
Pele hap debat me Ronaldon, nuk pranon që i theu rekordin: Kam shënuar 1283 gola Sfida ndaj Udineses ishte historike për Cristiano Ronaldon, pasi ka arritur të shënojë 757 gola në karrierë si profesion
Kriza te Juventusi, tifozët kërkojnë Ronaldon kapiten Gazeta italiane Tuttosport në ballinën e saj ka pasur një foto të Crisitano Ronaldos me mbishkrimin "CR7 është kapiteni"
"Mbreti me Princin", komenti i Georginës për Ronaldon tërheq vëmendjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në “Globe Soccer Awards” (27 dhjetor), ceremoni e përvitshme
Formacionet zyrtare, Gjimshiti sfidon Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi pret Atalantën në shtëpi për javën e 12 të Serie A. Berat Gjimshiti është në formacionin nga minuta e parë
Van der Vaart: Ja pse zgjedha Ronaldon para Messit dhe Ibrahimovicit Më mirë Cristiano Ronaldo apo Messi? A ka portugezi një ndikim më të madh se Ibrahimovic? Janë të shumta pyetjet që tifo
Ronaldo zbarkon në Spanjë, turma e tifozëve brohorasin për të (VIDEO) Qindra tifozët janë dal jashtë hotelit për të mirëpritur yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo. Pavarësisht pandemisë
Prag sfida me Juventusin, Pjaniç: Mund të flas vetëm mirë për Ronaldon, Messi është "jashtëtokësor" Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic e ka quajtur "jashtëtokësor" bashkëlojtarin Lionel Messi, ndërsa ka lavdëruar Cr
Prag sfida e Champions, Barcelona mesazh për Ronaldon (FOTO LAJM) Barcelona përmes një postimi në Instagram ka ‘thumbur’ yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo duke e quajtur Lionel Messi
Allegri flet për Ronaldon: Ai është ndryshe nga të tjerët Trajneri italian, Massimiliano Allegri, i cili ishte trajner i Cristiano Ronaldos në vitin e tij të parë në Serie A, ka
E tepron Solskjaer, krahason Fernandes me Ronaldon Menaxheri i Manchester United, Ole-Gunnar Solskjaer, ka thurur lëvdata për Bruno Fernandes. Norvegjezi shkoi aq larg
Solskjaer krahason Fernandes me Ronaldon Ole-Gunnar Solskjaer ka thurur lëvdata për Bruno Fernandes. Norvegjezi shkoi aq larg sa e cilësoi ndikimin në ekip të
Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
Uzuni tregon çfarë bisedoi me Cristiano Ronaldon Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni, u bë hit në rrjetet sociale pasi që shënoi gol ndaj Juventusit, festoi
Tebas nuk harron të "thumbojë" Ronaldon: Prezenca e tij në Serie A është vërejtur shumë pak Presidenti i La Liga-s, Javier Tebas mendon se La Liga-s nuk i mungon Cristiano Ronaldo dhe që ky i fundit nuk e ka përm
Bolt shprehet se ky lojtar është më i shpejtë se ai Njeriu më i shpejt në botë, Usain Bolt nuk është i gatshëm të bëjë një garë me Ronaldon, pasi beson se portugezi është m
Formacioni i frikshëm i PSG me Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të jetë pjesë e formacionit të Paris Saint Germain. Drejtori sportiv i skuadrës franceze, Leon