999 rezultate për

ronaldo-bale

Ronaldo-Bale përçajnë në dy pjesë Realin (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale nuk e durojnë aspak njëri-tjetrin. Dy yjet e Real Madridit pas ofendimit të agjentëve
Ronaldo-Bale-Benzema, përçahen 3 yjet e Realit Në dhomat e zhveshjes të Real Madrid djeg akoma ai egoizëm i Gareth Bale në sfidën kundër Valencia-s. Uellsiani duhet të
Rikthehet tredhëmbëshi Ronaldo-Bale-Benzema Në sfidën e fundjavës ndaj Rayo Vallecanos, në kuadër të javës së 11 të Primera Division, Real Madrid pritet të zbresë n
Rodgers: Ronaldo-Bale janë atletë olimpikë Sulmuesi uellsian nuk do të luajë ndaj Liverpoolit dhe Barcelonës për shkak të një problemi fizik. Gareth Bale bën me
Ronaldo-Bale do ti sjellë lumturi popullit madrilen Luiz Nazario de Lima beson se dyshja C. Ronaldo-Bale do të funksionojë më së miri për t’i sjellë lumturi popullit madril