999 rezultate për

ronaldo

Ish-talenti italian parashikon sa gola do të shënojë Ronaldo Antonio Cassano beson se Cristiano Ronaldo do t’i shënojë 40 gola gjatë sezonit të ardhshëm dhe se Juventusi tanimë e ka
Ish-talenti italian parashikon sa gola do të shënojë Ronaldo Antonio Cassano beson se Cristiano Ronaldo do t’i shënojë 40 gola gjatë sezonit të ardhshëm dhe se Juventusi tanimë e ka
Ronaldon tregon të vërtetën: Pse erdha tek Juventusi Sulmuesi i ri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, e ka pranuar se edhe kur ishte fëmijë ëndërronte të luante për Juventusin
Një tjetër galaktik ikën nga Real-i pasi Ronaldos dhe hezitimit të Modriç Pas largimit të Cristiano Ronaldos dhe Kovacic, Theo Hernandez është largimi i tretë nga Real Madrid. Mbrojtësi 20-vj
Ronaldo e ka një stimul më shumë për të shënuar (FOTO LAJM) Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”.
"Ronaldo do të rrisë nivelin e Juventusit" Bashkëlojtari i Cristiano Ronaldos në Juventus, Douglas Costa, beson se pesë herë fituesi i “Topit të artë” do ta ngritë
Del "sekreti", mbrojtësit e Juventusit tregojnë si ndalet Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë e Juventusit. Superylli portugez ka kohë që i është bashkuar në stërvitje gjiganti
Costa impresionohet nga Ronaldo: Do na dërgojë në një tjetër nivel Cristiano Ronaldo mund ta dërgojë Juventusin në një tjetër nivel. Kështu mendon sulmuesi brazilian Daugllas Costa që në
Ronaldo po i bën "gropën" Real-it, pasi iku vetë kërkon edhe këtë lojtar tek Juventusi Cristiano Ronaldo synon të luajë sërish bashkë me Marcelon. Real Madrid po përballet me një “luftë” për t’i mbajtur në
Maldini komenton kalimin e CR7 tek Juventus: Ne italianët jemi të zgjuar Rikthimi i tij në Milano bëri shumë bujë dhe të gjithë tani në kampin kuqezi janë të bindur se diçka e re po fillon. Bëh
Real-i nuk i ndahet Ronaldos, kjo është oferta e papritur ndaj Juventusit Milani do të jetë mysafir në Santiago Bernabeu më 11 gusht për ndeshjen kundër Real Madridit për Trofeun e Bernabeut.
Bastet për "Këpucën e Artë" në Itali, Ronaldo ndiqet nga Icardi (FOTO LAJM) Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka rihapur një garë interesante për bardhezinjtë që janë prej vitesh në kë
Ronaldo nuk ka asnjë tatuazh në trup për këtë arsye shumë humane Është një nga futbollistët më të mirë në botë, kampion jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj. Fiziku i tij ka bërë q
Juve i nxorri lekët e Ronaldos vetëm me bluza, por cilat klube kanë shpenzuar më shumë deri tani (FOTO LAJM) Jemi pothuajse në përfundim të tregut të transferimeve të verës në top ligat evropiane. Disa nga klubet tashmë vetëm
Rrezikohet Ronaldo, Interi bëhet një super skuadër me Modriçin (VIDEO) Interi po punon për krijimin e një super-ekipi. Interi po tenton me të gjitha forcat për transferimin e Luka Modric.
"Buffon e dinte se Cristiano Ronaldo do të nënshkruante me Juventusin" Agjenti i Gianluigi Buffon thotë se portieri i Paris Saint-Germain ishte i sigurt se Cristiano Ronaldo do të bashkohej m
Juventus ka një surprizë të këndshme për tifozët për debutimin e Ronaldos Loja e parë e sezonit të ri të Serie A-së, Chievo kundër Juventusit, do të transmetohet drejtpërdrejtë në Facebook, ka b
Ronaldo Fenomeni: Seria A po përmirësohet shumë Një nga merkatot më të nxehta të kësaj vere, padyshim është ajo në Serinë A italiane. Për këtë temë, ka folur edhe Ronal
Bashkëshortja e Ronaldos nis të mësojë italisht, ja fjalët e para që thotë (FOTO LAJM) Me ardhjen e Cristiano Ronaldos në Torino tre Juventusi, edhe bashkëshortes së tij i duhet të përshtatet me këtë ndryshi
"Efekti Ronaldo", Juve ka shitur aq shumë fanella sa mund të blejë Milanin Një çmenduri e vërtetë ka ndodhur me me fanellat e blerjes më të bujshme të Juventus, Cristiano Ronaldo. Sipas rapor