999 rezultate për

ronaldo

Nuk fitoi "Topin e Artë", Cristiano Ronaldon e bën krenar i biri “Bëmë baba të të ngjaj!” Kjo shprehje vlen për Cristiano Ronaldon dhe të birin e tij, i cili edhe pse në moshë 9-vjeçare
Ronaldos i "shpëton goja" para shokëve, pendohet që braktisi Real Madridin Cristiano Ronaldo është penduar dhe e ka pranuar se gaboi që e braktisi Real Madridin për të nisur gjithçka nga fillimi
Këpuca e Artë, prijnë Lewandowski, Vardy e Messi, sa larg Ronaldo (FOTO LAJM) Gara për çmimin për golashënuesin më të mirë në Evropë ka nisur furishëm dhe me disa befasi. Ylli i Barcelonës Lionel
Cristiano Ronaldo kthehet tek goli, por Messi i rrëmben një tjetër rekord Vazhdon momenti i pafat për Cristiano Ronaldo. Pas zëvendësimit kundër Milan e mungesës kundër Atalanta, në Olimpico me
Messi thyen tjetër rekord, kalon Ronaldon Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, është bërë lojtari i vetëm që i shënon 10 apo më shumë gola në secilin prej 14 sez
Ronaldo mposht Strakoshën, kalon Juven në epërsi (VIDEO) Juventusui ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Lazios në "Olimpico". CR7 pas një kombini të bukur me Bentacu
"Buçko", Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që "fluturoi" nga ballkoni për t’i shpëtuar tërmetit (VIDEO) Dy yjet e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon u shkrinë së qeshuri me njërin nga djemtë shqiptar, Aurel Lal
U hodhën nga ballkoni prej tërmetit, Rama u bën suprizën e madhe: Takohen me CR7 dhe Buffon (VIDEO) Aureli dhe Alesi, 10 dhe 8 vjeç, fëmijët që dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga b
Ibrahimovic: Ky është lojtari që më emocionon njësoj si Ronaldo Zlatan Ibrahimovic ka zgjedhur Kylian Mbappen si lojtarin e vetëm që e emocionon kur luan në fushën e blertë. “Bomber
Ibrahimovic ngacmon keq CR7: Ka vetëm një Ronaldo të vërtet (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic pasi pushtoi MLS-në duke shënuar 53 gola në 58 ndeshje për LA Galaxy ai po kërkon sfidën e tij të rad
Ka gatuar trahana për Ronaldo-n: Njihuni me shefin e kuzhinës që do të zëvendësojë Mekollin Ditën e sotme u njoftua papritur se në emisionin “Hell’s Kitchen” do të ketë ndryshime. Renato Mekolli ka lënë emisio
Paratici: Cristiano ka mbaruar? Mos më bëni të qesh! Cristiano Ronaldo është duke u rikthyer më i fuqishëm së kurrë më parë, sipas drejtorit sportiv të Juventusit, Fabio Par
Ronaldo - Juventus, Mendes sqaron gjithçka Jorge Mendes ka folur rreth së ardhmes së Cristiano Ronaldos. Problemet e krijuara me Maurizio Sarrin nuk përjashtojnë n
Messi e pranon: U ndjeva i lënduar kur Ronaldo e fitoi Topin e Artë për herë të pestë Lionel Messi e ka pranuar se ai ishte ndierë i lënduar kur Cristiano Ronaldo e barazoi atë me pesë Topa të Artë, pasi që
Motra e Ronaldos bën për një "lek" Van Dijk Në fillimin e ceromonisë së ‘Ballon d’Or’, Virgil Van Dijk deklaroi me shaka se Cristiano Ronaldo nuk është një rival pë
E ardhmja e Dybala dhe CR7, Paratici vulos gjithçka Tifozët e Juventusit duhet të qetësohen, pasi Cristiano Ronaldo nuk e mendon largimin nga Torino. Këtë e ka shprehur dre
Messi mori "Topin e Artë", reagon agjenti i Ronaldos Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka insistuar se sulmuesi i Juventusit duhet të vlerësohet si lojtari më i mi
U shpall më i miri i Serie A, Ronaldo: Jam krenar Në kohë paralele Federata e Futbollit të Italisë dhe France Football organizuan ceremoninë për ndarjen e shpërblimeve pë
Van Dijk injoroi CR7, gazetari i njohur i kthehet keq holandezit Virgiil Van Dijk ka përfunduar në shënjestër të gazetarit dhe moderatorit të njohur Piers Morgan. Deklarata e holandezit
Ronaldo ka dy vite që nuk e fiton "Topin e Artë", Chiellini fajëson Realin Real Madridi ia mohoi Cristiano Ronaldos fitoren e Topit të Artë për herë të gjashtë në karrierë vitin e kaluar pasi që