999 rezultate për

romir

"Dashurohemi si për herë të parë", Romiri dhe Suela zbulojnë sekretin që i mban bashkë pas 20 vitesh Thonë që dashuria ka datë skadence. Romir Zalla dhe Suela Bako janë dy aktorë të njohur që janë partnerë në jetë, por
Dikur fqinj me Rudina Magjistarin, por aktori u dashurua me fqinjën tjetër Të dy janë aktore te njohur, bëhet fjalë për Suela Bako dhe Romir Zalla. Ditën e djeshme ata kanë qënë të fruar në emisi
Aktorët janë të varfër? Romir Zalla thumbon me dy fjalë sistemin Duket se aktorët tashmë janë plotësisht të zhgënjyer nga sistemi dhe sigurisht fitimet që i sjell ky profesion. I pra
Vajza e Koço Kokëdhimës në sherr me aktorin e humorit, ia plas vjedhjen në fytyrë Besa Kokëdhima, këtë herë duket se i ka ardhur në majë të hundës. Ajo ka kërkuar llogari aktorit të humorit Romir Zal
Aktori Romir Zalla pyetet nëse zgjedh Jul Dedën apo Bes Kallakun Aktori i njohur i humorit shqiptar, Romir Zalla është bërë pjesë e pyetjeve të lojës së anijes në 'Mos i fol shoferit' n
Një në pranga për kundërshtim të policisë Nga ana e Seksionit për Krimet është bërë arrestimi në flagrancë i shtetasit Romir Salaj, 29 vjeç, banues në Kuçovë, si
Romir Zalla: Burrat të kënaqur janë edhe me femra të shëmtuara dhe pak budallaqe Ka bërë atë që çdo mashkull do ëndërronte ta bënte, për të kuptuar se ç’ndodh në trurin e djallëzuar të një femre. Edhe