999 rezultate për

romeo

Çfarë po ndodh me Romeon? Pas ndarjes aktori fotografohet në poza të dyshimta krah Samantës (VIDEO) Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ishte së fundmi e ftuar në emisionin "Treshat". Ajo ka folur rreth jetës profesion
I nxorrën foton e Romeos, si reagoi publikisht Jonida Maliqi? Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u përfolën për një histori dashurie, e cila ka përfunduar. Aktori ka folur publikisht
Edhe njëherë, Romoeo flet i pikëlluar për ndarjen nga Jonida (VIDEO) Ishin një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku e më të komentuar në media, por pak kohë më parë Romeo Veshaj dhe Jonida
U përfol për lidhje me Romeon, Jonida përballet për herë të parë publikisht me Sarën (VIDEO) Pak kohë më parë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre.
"Romeo dhe Zhulieta" e kohëve moderne! Pas 50 viteve martesë, vendosin të vdesin në të njëjtën ditë Jetuan një jetë bashkë, e vendosën të ikin nga kjo botë bashkë. Kjo është historia e Romeo e Zhulietës, por jo e një
"Diss" Jonidës? Xheisara i bën thirrje publike Romeos: Të lutem hajde (VIDEO) Këngëtarja e njohur Xheisara ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Ditë e re" ku foli mbi thashethemet se ajo dh
Njëri hidh e tjetri prit, Jonida reagon pas deklaratës së Romeos se është single (FOTO LAJM) "Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më", ishtë deklarata e parë e Romeos pas ndarjes nga Jonida i cili pranoi se pava
U ndanë me konflikt? Romeo rrëfen marrëdhënien me Agron Llakaj (VIDEO) Në shtator të vitit të kaluar Romeo dhe Donaldi deklaruan largimin nga "Al Pazar", për të vazhduar emisionin e tyre "Tre
Romeo pranon ndarjen nga Jonida: Flasim akoma! Aktori i humorit Romeo Veshaj ka pranuar se është ndarë me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. I ftuar në emisionin “
Përplasja e parë në publik pas ndarjes, Jonida dhe Romeo u panë në të njëjtin vend (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Jonidën dhe Romeon i kemi parë tek tuk të përplasen në InstaStory dhe nuk ka munguar as ndonjë kunj për nj
Në lidhje me Romeo Veshaj? Flet për herë të parë Sara Kolami (VIDEO) Pas ndarjes me Jonidën, Romeo së fundmi u përfol shumë për një lidhje me bloggeren e njohur, Sara Kolami. Dysja thuhe
Nuk iu ndahet shpirti, çfarë i bashkoi këtë herë Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi ishin padyshim një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku e kjo vihet re lehtë nga interesi
Shën Valentini është pas dere, brenda shtëpisë së Romeos dhe Zhulietës ku çiftet po presin rradhën (FOTO LAJM) Darkë romantike nën dritën e qirinjve, shërbëtor personal, dhe pamje mahnitëse nga ballkoni në Verona. Të gjithë çiftet
Romeo Veshaj i lidhur Sara Kolamin? Blogerja s’do një të dashur të famshëm Dje filluan të qarkullonin lajme se Romeo Veshaj teksa kishte dalë hapur si i dashuri i Jonida Maliqit, kishte filluar t
Kaq shpejt? Romeo harron Jonidën, nis lidhjen me personazhin publik (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
Romeo u lidh menjëherë me moderatoren, reagon e zhgënjyer Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë
Romeo Veshaj në krahët e Fifit? Flet këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi, ka deklaruar shpesh herë që pas këngëve të saj fshihet dikush që i ka marr
U zu keq me Jonidën, Xheisara kthen sytë nga Romeo: Kemi dashuri (VIDEO) Pas "Këngës Magjike", Xheisara u shpreh e pakënaqur nga vlerësimi që i bëri anëtarja e jurisë, këngëtarja e mirënjohur,
Çdo gjë mori fund! Romeo fshin kujtimin e fundit me Jonidën (FOTO LAJM) Jonida dhe Romeo ishin një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe ky fakt i ktheu shumë shpejt edhe në më të komentuar
DETAJE/ Aksidenti i rëndë në Mirditë, 1 viktimë dhe 8 të plagosur Një person ka gjetur vdekjen dhe tetë të tjerë kanë mbetur të plagosur kur dy automjete janë përplasur midis tyre në qyt