999 rezultate për

romelu

Thyhet Zvicra e shqiptarëve, Belgjika rrëmben fitoren Zvicra nuk i bën ballë Belgjikës GAZETAEXPRESS E premte, 12 Tetor 2018 22:48 00 Belgjika ka shënuar fitore me rezult
Konfirmohet, Romelu Lukaku mungon ndaj Anglisë Belgjika do të përballet nesër ndaj Anglisë pa bomberin Romelu Lukaku, i cili do të mungojë në këtë sfidë për shkak të n
Belgjika me dhimbje koke, lëndohet Romelu Lukaku Romelu Lukaku ka pësuar një lëndim në ligamentin e jashtëm të këmbës së majtë në ndeshjen kundër Tunizisë, dhe ende nuk
Ka gol në ndeshjen Manchester United - Swansea (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Swanseat në "Old Trafford". Autori i golit është sulmuesi belg, Romelu Lu
Romelu Lukaku: Jam një rreshter për Jose Mourinhon Romelu Lukaku beson se Jose Mourinho e sheh atë si rreshter e jo si futbollist në fushë për Manchester United. Sulmue
Manchester United shënon golin e parë ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Huddersfield në "Kirklees Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi bel
Romelu Lukaku, dështimi 80-të milionësh i Manchester United Në ndeshjen që vlente më shumë për tifozët dhe për klasifikimin, sulmuesi 80 milionësh i Manchester United, Romelu Lukak
Mbrojtësin i Leicester komlimenton Lukakun: Ngjan si një Hercules Mbrojtësin i Leicester, Christian Fuchs, ka komplimentuar Romelu Lukaku duke thënë se është një ‘Hercules’ , ndërsa Jami
Lukaku rrezikon të dënohet me tre ndeshje pezullim nga FA (VIDEO) Romelu Lukaku mund të suspendohet me tre ndeshje, për shkak të sjelljeve anti-sportive në ndeshjen ndaj Brighton Sulm
Manchesteri nis nga puna, ndaj Realit kishin nevojë për Zlatanin Sipas Sky Sport, Manchester United ka filluar bisedimet për një marrëveshje të re për të rikthyer sulmuesin Zlatan Ibrah
Blerja e re e Manchester United, cilësohet si lojtari më i mirë në botë Sipas bashkëlojtarit të Belgjikës, Vincent Kompany, Romuni Lukaku është lojtari më i mirë në botë. Kapiteni i Manchester
Murinho pyetet për Moratan, flet për Lukakun Jose Mourinho këmbëngul se nuk është i interesuar për faktin se Chelsea ka nënshkruar me Alvaro Morata. Manchester Un
Morata kthehet në kokë kuq, si ngjyra e Manchester United? Alvaro Morata duket se ka lyer flokët e tij të kuq përpara transferimit të tij në Old Trafford, pak para se United të në
Manchester United zyrtarizon arritjen e marrveshjes me Evertonin Manchester United ka konfirmuar marrëveshjen e tyre me Everton për sulmuesin Romelu Lukaku dhe shpreson të nënshkruajë m
Murinho "ha inat" me Chelsean për Romelu Lukakun Murinho nuk ka ndërmend që ta lejojë Lukakut të transferohet tek Chelsea. Conte tha që është gati të ofrojë 100 milio
Belgjika mposht bindshëm Irlandën (VIDEO) Belgjika ka arritur një fitore të rëndësishme në përballjen kundër Irlandës duke shënuar fitore me rezultat 3-0. Goli
Belgjika në avantazh 3-0 ndaj Irlandës Në minutën e 48’, skuadra belge ka arritur të zhbllokojë rezultatin me anë të ‘yllit’ të skuadrës Romelu Lukaku. Ka
Bayerni gjen zëvendësuesin e Lewandowskit Robert Lewandowski në sezonin e ardhshëm mund të mos jetë pjesë e Bayernit të Mynihut. Sipas lajmeve të fundit nga media
Luan Evertoni, fiton Tottenhami (VIDEO) Java e 25 e Premier League-s vijoi këtë të dielë me ndeshjen Tottenham-Everton. Përballje direkte në luftën për zonën Ch
Chelsea një minierë ari, 100 milionë nga 4 shitje (FOTO LAJM) Chelsea është një minierë e vërtetë ari përsa i përket merkatos së futbollistëve. Përveç emrave që kërkon trajneri i ri