999 rezultate për

romantike

Burri milioner i modeles shqiptare i bën asaj surprizën mahnitëse për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, modelja e njohur Emina Çunmulaj festoi 34-vjetorin e lindjes së saj. Nëpërmjet postimeve të shumta
Politikani i njohur shqiptar marton djalin: Dalin fotot romantike (FOTO LAJM) Djali i ish-deputetit Namik Dokle, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tij të dashurisë me Orn
Neymar natë romantike me të dashurën në Paris (FOTO LAJM) Neymar së bashku me të dashurën e tij, Bruna Marquez kanë zënë faqet e para të mediave rozë ditën e sotme. Bëhet fja
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos publikon videon romantike (VIDEO) Është e sigurt se Anthony Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugën e prindërve sa i përket ar
Për herë të parë, Adelina Tahiri publikon videon romantike më bashkëshortin (VIDEO) Adelina Tahiri po i kalon ditët e fundit të shtatzënisë në mënyrë të shkëlqyer. Ajo ka publikuar një video në Instagr
Natë romantike në Paris, Dorina Mema dhe partneri festuan ditëlindjen në një ditë Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik
E reja humb jetën menjëherë pas darkës romantike më të fejuarin në restorant Chiara Ribechini ka humbur jetën menjëher pas darkës romantike me të dashurin në lokalin e sdaj të preferuar. 24 vjec
Kjo është tragjedia më romantike në jetën reale, vdiqën për t’u përqafuar Në xhunglën e Guatemala-s , në Tikal , qëndron një tempull i ndërtuar nga mbreti Sun i qytetërimit Maya. Emri i tij
U martua dje, Afërdita niset drejt një prej ishujve më të bukur në botë Afërdita Dreshaj i dha dje fund beqarisë në Florida. Ditën e sotme çifti është nisur për muajin e mjaltit në St. Luci
Hije që përqafohen, njihuni me historinë e vdekjes më romantike në botë Në xhunglën e Guatemala-s , në Tikal , qëndron një tempull i ndërtuar nga mbreti Sun i qytetërimit Maya. Emri i tij
Kim bëhet romantike, i bën dedikimin emocionues Kanye West për ditëlindje Në familjen e tyre çdo ditëlindje shndërrohet në një festë madhështore, por në këtë rast ende nuk e kemi parë magjinë. R
Tekste të ndjeshme dhe romantike, kujt ia dedikon këngët Fifi? Këngët e njohura 'Zhurmë', 'Nanush 1&2' dhe 'Dashnia nuk osht falas' sjellin ndërmend këngëtaren Fifi me tekste të ndjer
U la pushim ndaj Las Palmasit, Ronaldo drekë romantike me të dashurën e tij Cristiano Ronaldo nuk u ftua për ndeshjen kundër Las Palmas të shtunën në La Liga, të cilë madrilenët e fituan 3-0. P
Seldi dhe Mimoza në darkë romantike (FOTO LAJM) Janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar. Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu muaj më parë kanë kurorëzuar dash
Më romantike se në filma, propozim për martesë në koncertin e Alban Skënderajt (VIDEO) Në koncertin recital të Alban Skënderajt, “Hapësira e një endrre”, për një moment vëmendja nuk ishte tek këngëtari. Një
Bora Kokëdhima, mbrëmje romantike me të dashurin (FOTO LAJM) E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë
Një darkë romantike për dy, e zbuloi Noizy vajzën misterioze? (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të pëlqyer në Shqipëri. Por duket se reperi ka një anë romantike. Këtë e ka treguar v
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea është bërë kryefjala e portaleve prej disa ditësh për lidhjen të re sentimentale në jet
Çiljeta feston ditëlindjen me Albanin, një natë romantike si në filma (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando kanë festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo mbushi 33
David dhe Victoria darkë romantike në Paris Kanë udhëtuar së bashku të mërkurën drejt Francës, ku kanë qenë të ftuar në një prej eventeve të Louis Vuitton së bashku