E FUNDIT/ Aksident i frikshëm në Gramsh: 2 të vdekur e 8 të plagosur
999 rezultate për

romantike

Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM) Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke fest
Çfarë ka përzgjedhur Netflix për gjithë të dashuruarit, këo janë 14 filmat më të bukur romantikë Ekzistojnë dy lloje njerëzish për Shën Valentin, ata që duan të kalojnë ditën duke parë filma romantikë dhe ata, të cilë
Bëjeni këtë Shën Valentin më të veçantin, disa ide si të shkrepni foton perfekte me partnerin (FOTO LAJM) Dita e Shën Valentinit është shumë pranë dhe kanë ngelur vetëm pak ditë që të planifikoni se çfarë do të bëni. Duke q
Çiljeta dhe Albani fejohen? Unaza dhe dhurata romantike e portierit (FOTO LAJM) Çiljeta dhe Albani prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Vetëm pak kohë
Ylli i Man. United pushime romantike me të dashurën në Maldive (FOTO LAJM) Braziliani i Manchester United, Fred ka vendosur që t’i kalojë pushimet e tij në Maldive së bashku me bashkëshorten.
Propozim për Shën Valentin? 6 qytetet ku nuk mund t'u thot dot jo (FOTO LAJM) Zbuloni vendet më romantike në Evropë ku mund të bëni propozimin tuaj për Shën Valentin, aty ku merr më shumë se kudo tj
Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Me poza nga Parisi Loradana konfirmoi lidhjen e saj tw shumwpwrfolur me producentin e saj Macloud. Pozat e saj të fun
Barack Obama poblikon foton romantike: Në çdo skenë, ti je ylli im Ka qenë një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, dhe ajo çka e bën të veçantë është sinqeri
Me një foto romantike, Genta Ismajli i shpreh dashurinë partnerit turk! (FOTO LAJM) Genta Ismajli ka treguar hapur ndjenjat për partnerin e saj Hysen Usta. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja s
Brad Pitt flet për lidhjet romantike në "Golden Globe", gjithë sytë tek Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Është mbajtur mbrëmë nata gala e ndarjes së çmimeve “Golden Globe”. Brad Pitt u vlerësua me çmimin “Aktori më i mirë në
Dafina Zeqiri nuk fshihet më, publikon foton romantike me partnerin e saj (FOTO LAJM) rej kohësh flitet se këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është në një lidhje me një nga bashkëpunētorët e saj më të
Kaq deshën! Pasi konfirmuan lidhjen Dafina dhe Dj Geek shprehin dashurinë në publik (FOTO LAJM) Lajmin për lidhjen e shumëpërfolur me DJ Geek e konfirmoi Dafina pak ditë më parë dhe tani nuk mungojnë postimet romanti
Ylli i Hollywood Sharon Stone kërkon burrë në internet, aplikacioni e bllokon (FOTO LAJM) Aktorja Sharon Stone thotë se ajo ishte bllokuar nga aplikacioni për takime romantike ‘Bumble’. Platforma në internet
4 gjeste romantike që mund ta bëjnë lidhjen tuaj më të fortë se kurrë Shumica prej jush duan të plaken me dikë që e duan shumë, por studimet tregojnë se shkalla e martesës po bie, gjë që ka
Krevati me trëndafila dhe dhurata, me kë e kaloi Enca natën romantike? (FOTO LAJM) Enca ka kaluar një natë romantike e këtë e ka zbuluar vetë me postimet e fundit në Instastory. Këngëtarja ka treguar sht
Për një foto romantike njëri ra në ujë, por as Eni as Genci nuk e pranojnë (FOTO LAJM) Genc Prevlukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të njohur të Shoëbizit. Ditën e shtunë dyshja udhëtoi për në Vuthaj
Nga fotot romantike me Rudinën te jahti dhe trupi muskuloz, si po e përjeton Aleksi ndarjen (FOTO & VIDEO) Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e
Si rrallëherë Adelina Ismajli bëhet romantike dhe ka ca fjalë zemre për partnerin (FOTO LAJM) Si rrallëherë në public, Adelina Ismajli i ka bërë një dedikim romantik bashkëshortit. Këngëtarja e njohur ka ndarë m
Eduarti nuk ndalet, i shpreh dashurinë publikisht Arbanës në mënyrën më romantike (FOTO LAJM) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë da
Zbulohet identiteti i vajzëz që po shoqëron Butrintin në pushimet romantike në Santorini (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri është kthyer në krefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të