999 rezultate për

romance

"3 muaj romancë amerikane", Vildane Zeneli deklaron ndarjen nga djali i Ardit Gjebresë (FOTO LAJM) Vildane Zeneli pothuajse çdo ditë komentohet në shtypin rozë për pozat seksi, për të rejat në karrierën si modele, por m
Rihanna lë pas krahëve romancën me sheikun arab, prezanton të dashurin e ri me familjen Edhe pse asnjëri prej të dyve s'e ka konfirmuar me zë të lartë, romanca mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky, po shkon për mreku
Kaq ishte, Seldi dhe Sindi i japin fund romancës pas 3 muajsh? (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi part
I dha fund lidhjes, Tuba Buyukustun nis romancën me aktorin 9 vite më të ri (FOTO LAJM) Aktorja e famshme turke, Tuba Buyukustun, ka gjetur dashurinë e saj më të re, sipas mediave turke. Thuhet se aktorja ka
U kap "mat" me reperin shqiptar, reagon për herë të parë Ana e "Përputhen" (FOTO LAJM) Dy foto paparaci të Anës së “Për’puthen” dhe reperit shqiptar, Bardhi Idrizi, u bënë shkak që në media të përflitej për
Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM) Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuan
Romancë dhe dashuri në kohë pandemie, Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë, Eurovision Song Contest 2020 anuloi festivalin që do të mbahej në Rotterdam (Holandë), megjithat
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
Mohuan lidhjen pasi u kapën "mat", bukuroshja konfirmon romancën me Don Phenom (FOTO LAJM) Para disa muajsh, Don Phenom është shprehur se ishte në një lidhje me një vajzë shqiptare që po e mbante sekret, e cila
U përfol për një romancë me Flori Mumajesin, Kejsi Tola tregon të vërtetën Mjaftuan dy këngë që Flori Mumajesi punoi për këngëtaren Kejsi Tola dhe aq u desh! Zërat për një lidhje mes dy person
Anna Lika në një romancë me kapitenin e Kombëtares së Kosovës (FOTO LAJM) "Burrin e gjeta dhe këtë verë kemi dasmë", ishte deklarata e bujshme e Anna Likës në ditën e lindjes së saj. Nisur ng
Zaniolo i dëmtuar shijon romancën me aktoren italiane Mesfushori i Romës Nicolo Zaniolo është duke e marrë veten nga një dëmtim serioz, megjithatë këtë kohë pa futbollin po e
Gent Fatali tregon të vërtetën e romancës me Samanta Karavellën (VIDEO) Bashkëpunimi i Samanta Karavellës me Gent Fatalin, mes tjerash nxiti spekulime se raporti i dy këngëtarëve ishte më shum
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.
E dinit se prej vitesh i dashuri i Dua Lipës vuan nga kjo sëmundje? (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj më parë, këngëtarja shqiptare Dua Lipa nisi romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in. Tashmë
E papritur! Zbulohet lidhja e fshehtë e Brad Pitt me bukuroshen bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh në media përflitet se aktori i njohur Brad Pitt është duke dalë me një femër bjonde, identiteti i së cilës u
Këta çifte të showbiz-it i dhanë fund romancës këtë verë dhe na lanë të gjithëve zemërthyer (FOTO LAJM) Sipas studimeve të fundit periudha e verës është koha kur njerëzit tradhtojnë më shumë. Si pasojë e kësaj në këtë sezon
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Romancë në zyrë: Si të sillesh në vendin e punës me kolegun/kolegen që ke fiksim? Flirtimi mes dy punonjësve në një vend pune nuk është diçka e pazakontë. Por ka disa gjëra që duhet të dini nëse ndodhen
Me valixhe në dorë dhe të vrenjtur në fytyrë: Çfarë po ndodh me romancën e re të Dua Lipës (FOTO LAJM) Pak pasi Dua konfirmoi ndarjen nga i dashuri Isaac, u përfol për një romancë me vëllain e modeleve të famshme Anëar Hadi