999 rezultate për

romanca

Romanca e bujshme e Teas dhe Beartit, Fatma: Mjaft bëtë idhull ça shikoni në TV (FOTO LAJM) Fotografitë e Teas dhe Beartit duke u puthur kanë qarkulluar kudo në rrjet dhe mijëra komente janë bërë. Vetë Bearti pra
Ish e dashura e Neymar "i ve flakën" rrjetit (FOTO LAJM) Natalia Barulich, ish e dashura e Neymar, ka ndezur reagimet në rrjetet sociale me postimet e saj më të fundit. Bukur
Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në media
HOROSKOPI/ Dashuria dhe romanca janë pjesë e axhendës tuaj për sot Dashi Një telefonatë ose letër plot dashuri do ju vijë nga partneri/partnerja ose një mik i ngushtë që ndodhet jashtë
Zbulohet romanca e re e Kejvina Kthjellës me reperin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Sever Saraqi, por flitet se në fakt ësht
Pas ndarjes nga Bruno, zbulohet romanca e re e Arta Nitajt me futbollistin shqiptar (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arta Nitaj po shijon një romancë të re me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn. Burime
Ekspertët: "Miley dhe Cody po shtiren, romanca është false" (FOTO LAJM) Miley u shpreh pak ditë më parë se Cody është mashkulli më i mirë që ka njohur deri më sot dhe se është me fat që e ka p
Merr fund martesa e Rudina Dembacajt, shkak romanca me deputetin (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Mesohet se aktorj
Romanca të reja apo rikthim tek e vjetra, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi - Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup që kanë të bëjnë kryesisht me çështje shpirtërore, metafizike, social
Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me tro
Merr fund romanca tre vjeçare Ronela Hajati-Zerka Më shumë se dy vite pasi këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka vendosën të dilnin hapur si çift, duke zyrtarizuar lid
"Romanca" Kore e Veriut-SHBA drejt fundit?! Duket se romanca mes SHBA dhe Koresë së Veriut po i afrohet fundit, pasi Peniani e cilësoi “për të ardhur keq” sjelljen
Merr fund romanca, ja përse u ndanë Pirro Çako dhe Sisi (FOTO LAJM) Historia më e pazakontë e showbizit shqiptar, pikërisht ajo e kantautorit 53- vjeçar dhe të dashurës së tij 24 vite më t
Zbulohet romanca, Jonida Vokshi në krah të...(FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka nisur një romancë me reperin nga Kosova, Capital T i njohur ndryshe si True Kapo. Sipas faqes “Vipa
Romanca e Lori Hoxhës me të dashurin përmes fotove (FOTO LAJM) Visi dhe Lori Hoxha sot u kthyen në kryeartikuj të mediave, ndonëse ata prej kohësh e mbanin të fshehtë lidhjen e tyre.
Zbulohet romanca e Fjolla Morinës me biznesmenin Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, duket se ka rigjetur dashurinë. Kjo lidhje e re vjen vetëm 7 muaj pas ardhjes në jetë
Zbulohet romanca e re e vëllait të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, emri i vëllait të Kim Kardashian u lakua për shkak të dhimbjes që kaloi pas ndarjes me Rita Orën, më p
Zbulohet romanca e Drake me Serena Williams (FOTO LAJM) Reperi Drake shpesh herë është përmendur kohët e fundit në lidhje me romancat e tij, por duket se më në fund ai ka gjetu
Përfundon romanca mes Kasamit dhe Scherzinger? (FOTO LAJM) U përfol shumë për një romancë mes futbollistit Pajtim Kasami me këngëtaren Nicole Scherzinger, të cilët kaluan disa dit
Hilary Duff nuk ka kohë për romanca (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja Hilary Duff e cila është ndarë një vit më parë nga bashkëshorti, është shprehur se nuk ka kohë pë