999 rezultate për

roman

Fituan bashkë betejën me Covid-19, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Aktori rrëfeu s
I dha fund lidhjes, Tuba Buyukustun nis romancën me aktorin 9 vite më të ri (FOTO LAJM) Aktorja e famshme turke, Tuba Buyukustun, ka gjetur dashurinë e saj më të re, sipas mediave turke. Thuhet se aktorja ka
U kap "mat" me reperin shqiptar, reagon për herë të parë Ana e "Përputhen" (FOTO LAJM) Dy foto paparaci të Anës së “Për’puthen” dhe reperit shqiptar, Bardhi Idrizi, u bënë shkak që në media të përflitej për
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëhet gati, sonte e pret një mbrëmje romantike Dashi Mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike
Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM) Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila n
Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
Rama më romantik se kurrë, poston videon e Lindës: Gjysma ime më e mirë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë më romantik se kurrë duke i dedikuar disa fjalë romantike bashkëshortes së tij duke e
Luks i shfrenuar, njihuni me vajzën e Roman Abramovich (FOTO LAJM) Roman Abramovich nuk është një nga ata që kursen, si në fushë me Chelsea-n e tij, ashtu edhe në jetën private. The Su
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Darkë romantike me Grezdën, Oriola heq të gjitha dyshimet (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe disa herë janë përfolur pë
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM) Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilë
Me fotot intime, djali i David Beckham i bën urimin romantik të dashurës (FOTO LAJM) Brooklyn dhe Nicola kanë festuar ditën e djeshme përvjetorin e parë të lidhjes dhe padyshim nuk kishin si të mungonin ur
Në ditën e lindjes, Fatma Methasani merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Propozimi për martesë për Fatmën nuk mund të vinte më bukur se kaq! Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar mbrë
Me pamjet më të ëmbla, Sara Hoxha ndan momentin e veçantë me Roman (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço, një ndër çiftet më të komentuar në media, janë prindër të dy mrekullive të vogla të quajtura
Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m