roma

Elita publikon fotot nga dasma dhe bën dedikimin romantik (FOTO LAJM) Dasma e tyre mbrëmjen e djeshme shkaktoi një zhurmë të madhe mediatike. Të dy të angazhuar në jetën publike dhe të da
Lopetegui: Mos harroni që Roma vjet eliminoi Barcelonën Trajneri Julen Lopetegui është shumë i lumtur me ndeshjen e parë në Champions League me Realin mbi të gjitha për rezulta
"Roma ishte ekipi i parë që kërkoi Asension" Sipas agjentin të Asensios, Roma ishte në negociata për spanjollin para Real Madridit. “Është e vërtetëm që Roma isht
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Roma Real Madridi dhe Roma do të ndeshen me njëra-tjetrën sonte në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për fazën e grupev
Ky lojtar zëvendëson CR7, formacionet e mundshme Real-Roma Real Madrid sonte do të përballet me Romën për debutimin e këtij sezoni në Champions League. Por kjo ndeshje është s
Nga sindroma e bukuroshes së fjetur te paralizat, gjërat që mund të ndodhin në gjumë Sigurisht që në fakt gjumi mbetet koha më paqësore për një njeri. Ama ka disa gjëra që mund të ndodhin teksa flini dh
Dyfishon Roma, Dzekon "çorodit" mbrojtësit e Chievos (VIDEO) Në minutën e 30-të, Roma ka arritur ta dyfishojë rezultatin e ndeshjes kundër Chievos. Një top i harkuar në zonë në
Roma kërkon rikthimin te fitorja ndaj Chievos, formacionet zyrtare Roma pret sot në shtëpi Chievon në javën e katër të Serie A-së, ndeshja fillon prej orës 12:30. Skuadra e kryeqytetit
Burri milioner i modeles shqiptare i bën asaj surprizën mahnitëse për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, modelja e njohur Emina Çunmulaj festoi 34-vjetorin e lindjes së saj. Nëpërmjet postimeve të shumta
Politikani i njohur shqiptar marton djalin: Dalin fotot romantike (FOTO LAJM) Djali i ish-deputetit Namik Dokle, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tij të dashurisë me Orn
5 fëmijë me Roman Abramovich, flet për herë të parë ish-gruaja e manjatit rus Ish-gruaja e Roman Abramovich ka dhënë intervistën e saj të parë 11 vjet pas ndarjes me manjatin rus, Roman Abramovich.
Thaçi romantik: Sot folëm në distancë me Vuçiçin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se çdo takim që po ndodhë në Bruksel, po kuptohet se dialogu është tepër i v
Roma publikon listën e lojtarëve në Champions Roma ka publikuar listën e saj të lojtarëve që do të luajnë në UEFA Champions League. Duke lënë jashtë vetëm dy lojt
Çmenduri në Milan-Roma, goli i sekondës së fundit vendos takimin (VIDEO) Milani ka mposhtur Romën me rezultatin 2-1 në sfidën kryesore të javës së tretë në Serie A. Goli është shënuar nga Pa
Milan-Roma, shënohet goli i dytë (VIDEO) Roma ka arritur ta barazoj rezultatin në kryendeshjen e javës në Serie A ndaj Milanos. Ishte qendër mbrojtësi Fazio a
Milan-Roma, shënohet gol në fundin e pjesës së parë (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë falë golit të shënuar nga Kessie në minutën e 40. Ndeshja nuk ka pasur
Formacionet zyrtare: Milan – Roma Milan – Roma është ndeshja hapëse e xhiros së tretë në Serie A. Ndeshja që konsiderohet si kryesfida e kësaj jave, z
Ra në "grup ferri", por Roma synon finalen e Madridit Mbrëmjen e djeshme është hedhur shorti i Champions Leagues, ku janë ndraë 32 skuadra në 8 grupe. Kjo ndarje pati shu
Neymar natë romantike me të dashurën në Paris (FOTO LAJM) Neymar së bashku me të dashurën e tij, Bruna Marquez kanë zënë faqet e para të mediave rozë ditën e sotme. Bëhet fja
Roma në vështirësi, mezi barazon Atlantën Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim në shtëpi të saj kundër Atalantas pasi që ka barazuar me rezultat 3-3. Për R