999 rezultate për

romĂs

Ranieri i dorëzon Contes pankinën Pas fitores ndaj Cagliarit dhe, momentalisht, vendit të katërt në renditje, që do të thotë Champions, trajneri i Roëms,
Të shikosh ndeshjen në një vaske hidromasazhi brenda fushës (FOTO-LAJM) Të shikosh ndeshjen e skuadrës tënde të zemrës brenda një vaskë “Jacuzzi” me hidromasazh të vendosur në skajet e fushës