999 rezultate për

romĂn

Eros dhe romancë, Nevina Shtylla del hapur me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Jo më larg se gjashtë muaj më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit
Ish e dashura e Nejmarit e ekzagjeron, "tërbon" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Nëse gjërat për futbollistin Nejmar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli brazilian po përballet për akuza
Roman Abramovich mbërrin në Baku (FOTO LAJM) Presidenti i Chelsea-t, Roman Abramovich ka mbërritur në Baku, teksa është akomoduar në hotelin ku skuadra e Chelsea-t p
Jonida Maliqi flet për romancën me Romeon Ka kohë që këngëtarja Jonida Maliqi po përflitet në media për lidhjen e saj me aktorin e humorit Romeo Veshajn. Këto
14 vjeçarja me origjinë shqiptare shkruan romanin kriminalistik “Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj. Por, kjo nxënëse megjithatë ndryshon nga sho
Ish e dashura e Fernando Alonsos, shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet e shumta ruse, që po dominojnë rrjetet sociale, ku postojnë vazhdimisht foto mjaft
Claudia Romani, "frymëzimi" i tifozëve të Milanit në këtë moment (FOTO LAJM) Claudia Romani nuk rresht së mbështeturi Milanin as në këtë moment delikat. Pavarsisht formës së dobët që kanë shfaqu
Panucci heq stresin e Kombëtares, takime romantike me partneren Të buzëqeshur, me diellin mbi kokë, ata kanë drekuar së bashku duke kaluar momente vërtet të këndshme. Pas largimit nga
Bujku mbjell pemë duke krijuar formën e zemrës në kujtim të gruas që i vdiq (FOTO LAJM) Një bujk në Angli mbolli mijëra pemë në fushën mbrapa shtëpisë së tij – por la një zonë në formë zemre në mes, të drejtu
Kapen "tironsit romantikë", hashashin e shisnin me çokollatë Rreth 111 kg kanabis janë kapur në orët e fundit në një operacion të policisë në Tiranë. Në operacionin e quajtur “Ço
Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me tro
Këngëtari shqiptar në romancë me aktoren turke (FOTO LAJM) Të gjithë besoj e mbani mend këngëtarin shqiptar Bertan Asllani dhe hitin e tij “Akoma të du”. Ai prej vitesh është zhve
Klea tregon se si u shkatërrua momenti romantik me Elgitin (FOTO LAJM) U deshën shumë kohë që Klea Huta dhe Elgit Doda të konfirmonin se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin, ndërsa tani çift
Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
Ngjarjen më romantike për 8-marsin e dha ky i moshuar (VIDEO) Karl dhe Donna Von Schwarz kanë më shumë se 60 vjet që janë martuar, por mesa duket romanca mes tyre nuk është shuar end
Padi për Vangjush Dakon Edhe pse kanë kaluar 7 muaj që nga shpallja e emergjencës mjedisore për landifillin e Porto Romanos situata vijon të mbe
Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klu
Orinda Huta bën veprimin epik në natën romantike me Turin (FOTO LAJM) Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta janw ndwr çiftet mw simpatike tw ekranit shqiptarw. Ata janw shumw aktiv nw rrjette so
Nargi mbush 29 vjeç, Matri e uron: "Gëzuar ditëlindjen e dashuria ime" (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë për Federica Nargin, teksa e dashura e Alexandre Matrit sot mbush 29 vjeç, shkruan Albeu.co
Prezantuesi 70 vjeçar lidhet me 22 vjeçaren dhe çudit me arsyetimin (FOTO LAJM) Prezantuesi i njohur italian, 70-vjeçari Giancarlo Magalli është duke përjetuar një rini të dytë në moshë të thyer. N