999 rezultate për

romĂ

I dha fund lidhjes, Tuba Buyukustun nis romancën me aktorin 9 vite më të ri (FOTO LAJM) Aktorja e famshme turke, Tuba Buyukustun, ka gjetur dashurinë e saj më të re, sipas mediave turke. Thuhet se aktorja ka
U kap "mat" me reperin shqiptar, reagon për herë të parë Ana e "Përputhen" (FOTO LAJM) Dy foto paparaci të Anës së “Për’puthen” dhe reperit shqiptar, Bardhi Idrizi, u bënë shkak që në media të përflitej për
Roma "shkretëtirë" në mbrojte për ndeshjen në Europa League Mbrojtja e Romës është në emergjencë totale para ndeshjes së raundit të 4-t të fazës së grupeve në grupeve në Europa Lea
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëhet gati, sonte e pret një mbrëmje romantike Dashi Mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike
Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM) Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila n
Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
Rama më romantik se kurrë, poston videon e Lindës: Gjysma ime më e mirë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë më romantik se kurrë duke i dedikuar disa fjalë romantike bashkëshortes së tij duke e
Luks i shfrenuar, njihuni me vajzën e Roman Abramovich (FOTO LAJM) Roman Abramovich nuk është një nga ata që kursen, si në fushë me Chelsea-n e tij, ashtu edhe në jetën private. The Su
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Interi dhe Roma në garë për yllin e Torinos Torino e ka vendosur mbrojtësin Armando Izzo në merkato për janar, ndërsa Roma dhe Inter thuhet se janë favoritët që ta
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Darkë romantike me Grezdën, Oriola heq të gjitha dyshimet (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe disa herë janë përfolur pë
Pas Dzekos, te Roma infektohen me koronavirus edhe 3 lojtarë të tjerë Rastet me Koronavirus në shtëpinë e Romës po rriten në mënyrë shqetësuese. Pas Dzekos dhe portierit të të rinjve, rezult
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
Romagnoli i pafat, dëmtohet sërish dhe humb ndeshjet e nëntorit me Italinë Mbrojtësi i AC Milanit, Alessio Romagnoli ka pësuar lëndim në kofshë para ndeshjes ndaj Hellas Verona. Qendërmbrojtës
Kombëtarja nis përgatitjet për ndeshjet e nëntorit, Roma bllokon ardhjen e Kumbullës Trajneri Edi Reja ka planifikuar seancën e parë stërvitore sot në orën 16:00, por ndërkohë pret të mësojë se cilët futbo
"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM) Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilë
Roma mposht FiorentinĂ«n (VIDEO) Roma fiton 2-0 ndaj Fiorentina, duke shĂ«nuar nga njĂ« gol pĂ«r pjesĂ«. NĂ« 45′ e para Ă«shtĂ« Spinazzola ai qĂ« reali