999 rezultate për

rolex

Vidhnin Rolex, bizhuteri e para, arrestohen 5 shqiptarë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 5 shqiptarë që akuzohen për disa vjedhje. Sipas mediave në Itali bëhet me dije se ngj
Fansat vazhdojnë me dyshimet për Rolexin, revoltohet Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ilda Beljleri ka qenë në qendër të mediave rozë, që pas deklaratës së saj lidhur me jetën e luksit dhe rolexin që mbante
"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin
Adelina feston ditëlindjen merr dhurata luksoze nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po feston sot ditëlindjen e 27-të. Këngëtarja ka uruar veten që në orët e para të mëngjesit në Instag
Mavraj për "Bild": Zgjedh të ndërtoj një shtëpi për të varfërit para orës Rolex Mërgim Mavraj nuk ka nisur pushimet luksoze si shokët e skuadrës të Hamburgut, por ka udhëtuar drejt vendit tonë për t’u
Pogba rikthehet te Juve, ora Rolex për gjithë ish shokët e ekipit Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, u kthye te Juventus të premten për t’u sjellë dhurata luksoze të gjithëve is
Një shqiptar nga Maqedonia, pjesë e "hajdutëve" të 80 orëve Rolex në Bahrein (VIDEO) Edhe një shqiptar nga Maqedonia rezulton të jetë pjesë e grupit të personave që bënë "vjedhjen e famshme" të 80 orëve të
iPhone 6, tashmë edhe prej floriri (FOTO-LAJM) Apple prezantoi mbrëmë iPhone 6 por për ata të cilët duan një iPhone 6 të veçantë, për 2400 £ ata mund të porosisin një
Arrestohet shqiptari që grabiti “Rolex”-ët në Bahrein Një 35-vjeçar me origjinë nga Kosova cili kërkohej nga Interpoli për grabitjen spektakolare të dyqanit “Rolex” në Bahrei
Gjendet Rolex-i 30 mijë euro i Shkëlzen Berishës, pranga 3 personave Policia e qytetit të Shkodrës ka arrestuar tre persona, të dyshuar se kanë grabitur zyrën e Lëvizjes Socialiste për Inte
Napoli, ja futbollistët "viktima" të grabitjeve (FOTO LAJM) Marek Hamsik është i fundit në listën e futbollistëve të Napolit, të cilët janë grabitur rrugëve të qytetit. Futbollisti
Avokati: E vërteta e 1,5 mln të Buffon Avokati i portierit të Juventusit, Gigi Buffon, ka sqaruar se klienti i tij ka shpenzuar 1.5 milionë euro për të blerë o
Gaga "ironizon" Bankok-un në Twitter “Sapo kam mbërritur në Bangkok. Jam gati për 50 mijë “përbindëshat” tajlandezë që do të bërtasin në koncert. Dua të shko
Punëtori i pusetave gjen tri ora Rolexs Ai është cilësuar si personi më i ndershëm në Britaninë e Madhe. Kjo pasi kishte deklaruar tre ora Rolex. Punonjës që me