999 rezultate për

rolet

E mbani mend sulltaneshën Hatixhe? Ja si duket tani! (FOTO LAJM) Selma Ergeç është ndër aktoret më të suksesshme turke, ku për sukseset e saj tregojnë rolet e shumta nëpër projekte të n
Seriali më i shitur i vitit, “Sulltanesha Kosem” Sulltanesha Kosem, serial i cili aktualisht po transmetohet në Tv Klan, është shpallur seriali më i shitur jashtë vendit
Emrat e rolet, skema e rrjetit që Domart Konjari drejtonte nga Franca Për autoritet e drejtësisë franceze nuk ka asnjë dyshim që Domart Konjari është njeriu që ka drejtuar grupin e trafikut
10 aktorë të cilët luajtën me mjeshtëri rolet në gjininë e kundërt (FOTO LAJM) Edhe pse duket e vështirë, ka aktorë që në fakt kanë luajtur gjininë e kundër të tyrë vec për hir të një roli. Madje
Aktorët të cilët vërtetë u zhdukën në rolet e tyre! (FOTO LAJM) Aktrimi nuk është kurrë i lehtë. Nuk merr vetëm aftësi, por muaj përpjekje për të ndier karakterin e personazhit dhe për
Një anëtar "tradhton" grupin, policia zbardh rolet e personave pas kapjes së 1.5 ton droge Detaje të reja po i japin dritë aksionit për sekuestrimin e 1.5 ton droge në Velipojë dy ditë më parë. Mësohet se nj
Ferdinand Radi, filmografia dhe rolet e tij Ferdinand Radi u lind në Durrës, në 29 gusht 1942, në një familje intelektuale. Nandi ishte nipi i Vinçens Prenushit nga
Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyesh
Roland Trebicka, një "Jovan" që na rrëmbeu zemrat (VIDEO) Ai lindi në janar 1947 në Korçë dhe që në fillim fitoi zemrat e artdashësve me rolet e tij në filma dhe teatër. Akto
Ministri dhe deputeti i PS-së harbohen në party-n e të rinjve në Berat (VIDEO) Një festë e të rinjve të FRESSH në Berat ka nxjerrë nga vetja dy deputetet e Partisë Socialiste. Të zhveshur nga kos
37 vite burg për 5 kultivuesit e kanabisit në Korçë, ja si i ndanin rolet Prokuroria e Korçës ka kërkuar dënimin me 37 vjet burg për 5 persona, të akuzuar për organizim dhe bashkëpunim në kultiv
DETAJE/ Grabitja në Rinas, ja si u formua banda dhe rolet e secilit prej tyre 8 personat e dyshuar si autorët e dy grabitjeve të makinave me para rrugës për në Rinas, mendohet se janë njohur për her
INTERVISTA/ Timo Flloko rrëfen miqësinë dhe rolet me Bujar Lakon (FOTO LAJM) Aktori Timo Flloko, në një intervistë për “Panorama” rrëfen miqësinë me aktorin e ndjerë Bujar Lako, ndarë nga jeta pak
Humbja e Bujar Lakos/ Flasin miqtë: Ja bisedat e fundit dy rolet që i mbetën peng Bujari, me trupin prej atleti, pantallona xhins, një setër të zezë, me jakën e ngritur lart dhe me një mjekër të bollshm
INTERVISTA E PLOTË/ Matilda Makoçi: Përse ika nga skena. Raporti im me Edin dhe Gregorin (VIDEO) Në një intervistë për emisionin “Exclusive” dhe gazetaren Aurora Daka, Matilda Makocci tregon diçka nga jeta e saj larg
INTERVISTA/ Matilda Makoçi rrëfen marrëdhënien me Edi Ramën dhe Gregorin Matilda Makoçi u rikthye në skenë nëpërmjet interpretimit të disa poezive në një ekspozitë të piktores Natasha Bega. Emi
U kapën me 1.3 ton drogë, ja rolet në organizatë të 11 të arrestuarëve Prokuroria për Krime të Rënda zbardh detaje të dosjes së arrestimit të 11 të dyshuarve për 1.3 ton hashash të sekuestrua
Gattuso i zhgënjyer: Milan pa identitet Legjenda e Milanit, Gennaro Gattuso, është shprehur shumë i zhgënjyer për situatën që po ndodhet ish-klubi i tij. Mil
Xibraka/ Zbardhen rolet e 10 të akuzuarve Prokuroria e Krimeve të Rënda, është në fund të hetimeve për dosjen e trafikut të drogës nëpërmjet laboratorit të Xibrak
Një xhiro me "Chevrolet" me vajzën bukuroshe të Jakup Krasniqit (FOTO LAJM) Gresa Krasniqin tashmë të gjithë e njohim si vajzën e ish kryetarit të Kuvendit, Jakup Krasniqi. Ajo paraqitet në rrjete