E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

role

Tërbohet Higuain, godet me shkelm trajnerin dhe banderolën (VIDEO) Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha. Protagonist ka qenë argjenti
Fansat vazhdojnë me dyshimet për Rolexin, revoltohet Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ilda Beljleri ka qenë në qendër të mediave rozë, që pas deklaratës së saj lidhur me jetën e luksit dhe rolexin që mbante
"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin
Adelina feston ditëlindjen merr dhurata luksoze nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po feston sot ditëlindjen e 27-të. Këngëtarja ka uruar veten që në orët e para të mëngjesit në Instag
Kristina i nxjerr të “palarat” në sherr të bukurës së Shqipërisë (FOTO LAJM) Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nu
U largua në SHBA, tifozët surprizojnë Agollin me banderolë gjigande Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka qënë shumë i emocionuar kur në stadiumin e Bakusë ka parë një bandero
Kjo reklamë futi në sherr tre gjigantët e prodhimit të makinave Kompanitë e prodhimit të makinave, pretendojnë se Chevrolet ishte shumë nënçmuese në reklamën e re Shume kanale telev
Nga dashuria në urrejtje, tifozët e Lazios me banderolë racizmi ndaj mesfushorit serb Vitin e kaluar ai ishte një ndër mesfushorët më të dashur për ekipin e tij. Mesfushori serb Milinkovic-Savic u bë një nd
Tifozët e Lazios nderojnë me banderolë terroristin Kacifas Në ndeshjen e zhvilluar në ‘’Olimpico’’ të Romës midis Lazios dhe Milanit e cila përfundoi 1-1 spikati dicka e pazakontë
Ultrasit e Lazios provokojnë Strakoshën me banderolën për grekun Kacifas (FOTO LAJM) Në ndeshjen e djeshme të zhvilluar në “Olimpico” të Romës, mes Lacios dhe Milanit. Në stadium ka qenë e pranishme edh
Shikoni sa rrezikon Partizani për banderolën e tifozëve kundër grekëve Komisioni i Disiplinës, siç e kishte paralajmërua edhe vetë dje FSHF në deklaratën për parullën raciste hapur në ndeshje
Fansi i çmendur i Hazardit, pagoi 7 mijë paund për banderolën Skuadra e Chelseat luajti në fundjavë një ndeshje të vështirë përballë skuadrës së Unitedit që përfundoi me rezultatin e
Sulmuesi i habit të gjithë, shikoni festimin e tij të çmendur (VIDEO) Ndoshta kemi parë nga festimet më të bukura dhe të çuditshme, por festimi më unik duket se vjen nga Kolumbia. Në një
Përtej imagjinatës, këto aktorë kanë bërë të pamundurën të mundur Shpesh aktorët duhet të bëjnë sakrifica për tu dukur më të rritur apo më të vegjël në moshë për tu përshtatur me rolet.
3.4 milionë euro në Toyota, zbulohen rolet e 4 të arrestuarëve Prokuroria ka kërkuar arrest me burg për 4 të arrestuarit e Toyotës me 3.4 milionë euro, bllokuar në Portin e Durrësit.
Zbulohen rolet e tre zyrtarëve që ndihmuan Habilajt Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve. G
Role me speca të pjekur 10 speca të pjekur 400 gr mish i bluar 100 gr përshutë 1 kokë qepë 1 lugë biber i kuq 100 gr kaçkavall
Tifozët francezë i dalin në mbrojtje Balotellit për racizmin (FOTO LAJM) Në miqësoren që Italia luajti disa ditë më parë ndaj Arabisë Saudite, tifozët italianë shprehën sërish racizmin e tyre p
Role me spinaq e mish pule Përbërësit 300 gr spinaq 5 vezë 1 decilitër qumësht 5 lugë miell 1 pluhur për pjekje 20 gr djathë parm
Real Madrid nuk di të ndalet, fiton Euroleague në basketboll Mesa duket Reali i Madridit nuk di të ndalet edhe në basketboll ku ka arritur të ngre lartë trofeun e Euroleague në bask