999 rezultate për

rolando

ZYRTARE/ Genoa shkarkon trajnerin Rolando Maran Klubi italian Genoa, ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran pas rezultateve negative që ka pasur ekipi. Vetëm një fitor
Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin, dhuron shumën marramendëse Kristiano Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin. Sulmuesi i Juventusit, që ndodhet në “karantinë” në Madei
Bleu fustanet për 1.6 milion euro, modeli shqiptar bën gjestin madhështor (FOTO LAJM) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka qenë shpesh në vëmendje për fotot me VIP-a me famë ndërkombëtare duke u shfaqur krah Ir
Godet me thikë infermierin sepse nuk i dha ilaçe pa recetë (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një infermier është goditur në mënyrë të përsëritur nga një burrë saudit – i cili u “tërb
Nga Rami te Rolando, Juve kërkon një qëndërmbrojtës (FOTO LAJM) Mbrojtja është reparti në të cilin Juventusi kërkon të bëjë përforcime gjatë merkatos së janarit. Bardhezinjtë, që e mby
"Digjet" Inter dhe Roma, Rolando te Juventus Lajmi që ka ofruar dje media portugeze ka lënë thatë si Interin edhe Romën, të cilat dukeshin të sigurta se kishin një a
Manchester City eliminohet nga kupa (VIDEO) Manchester City ka pësuar humbje me rezultat 0-2 nga Newcastle United, në ndeshjen e vlefshme për Capital One Cup. Në
Inter-Roma, formacionet e mundshme Ndeshje me aromë titulli ajo e mbrëmjes së sotme në "San Siro", ku në orën 20.45 do të zbresin në fushë Inter dhe Roma.
Inter: Vjen Rolando, ëndërrohet Eto'o Inter duket se ka gjetur më në fund mbrojtësin që kërkonte. Portugezi Rolando ka mbërritur dje në Milano dhe do të zëven
Drogba-Rolando, përplasja e frikshme (VIDEO) Sulmuesi i Galatasarayt Didier Drogba mund të kishte pësuar një dëmtim shumë të rëndë. Në ndeshjen e djeshme miqësore me
Rolando në pritje të telefonatës nga Milani Rolando kërkon të largohet nga Porto ndërsa është shprehur se pret telefonatën e klubit kuqezi. Sipas Corriere dello Spo
Hilton turperon Rolandon: Eshte shume "femer" per mua Paris Hilton hidhet ne sulm pak dite pasi mediat gossip publikuan ne faqet e para fotot e saj me futbollistin Cristiano