999 rezultate për

rojs

Haland i fiksuar me Mbappe: Kur shikoj se sa shumë shënon them se mund të shkoj më lart Sulmuesi norvegjez Erling Haland, i cili po spikat këtë sezon në Gjermani dhe Europë u shpreh se pasi krahason stastikat
Lojtarët e Gjermanisë kritikojnë tifozët Lojtarët e Gjermanisë nuk bien dakort me reagimin e tifozëve të tyre kundrejt lojtarëve turko-gjerman. Mats Humels ma
Kongresisti amerikan i jep të drejtë Greqisë karshi Maqedonisë Ed Rojs, kongresist udhëheqës republikan nga Kalifornia, i cili kryeson me Komisionin për politikë të jashtme të Dhomës