999 rezultate për

roje

Conte i zhgënjyer nga Interi: Icardi dhe Nainggolan nuk janë pjesë e projektit Trajneri i Interit, Antonio Conte është i zhgënjyer me merkaton që kanë bërë drejtuesit deri në këtë fazë. Trajneri ital
Projektligji për karburantet, eksperti njofton se do të ketë rritje të ndjeshme të çmimit të naftës Eksperti i ekonomisë Vjoldi Danaj shprehet se projektligji i ri për depozitat e karburanteve është një strategjio jo e m
Pelenat e reja do t’ua lehtësojnë nënave punën Një kompani e prodhimit të pelenave, ka zhvilluar një lloj senzori, i cili do të tregojë se është koha për ta ndërruar f
PD akuza Ramës: Refuzoi fondet e BE për rrugët që të vjedhë buxhetin me PPP-të Ish deputetja e Partisë Demokratike,Grida Duma ka deklaruar se kryeministri Edi Rama refuzoi fondet nga BE për rrugët q
James Rodriguez te Napoli: Real Madrid vendos çmimin 42 milionë për James Rodriguez? Jo më, tani kërkesa e Florentino Perez për kolumbianin është 50 milionë. Sipas "Caden
Klopp tregon sa gjatë do qëndrojë te Liverpooli Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij.
Ligji për rojet bregdetare nuk zbatohet, kullat e vrojtimit të boshatisura Sezoni turistik ka filluar dhe plazhet në vendin tonë janë populluar, por sa të sigurta janë ambientet që u ofrojnë bizn
Miratohen 2 ligjet e reformës në drejtësi, "opozita e re" pro Pas dy vitesh pritje janë miratuar dy ligjet e reformës në drejtësi, pasi opozita e re bashkoi votat me PS-në për të bër
Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi p
Guardiola i tregon derën: Sane mund të largohet nëse nuk është i lumtur Pep Guardiola i ka hapur derën largimit të Leroy Sane nga Manchester City, duke i thënë gjermanit se mund të ikë nëse nu
"Cënon tregun e lirë", Hajdari zbulon ligjin e rrëzikshëm Deputetja Rudina Hajdari e ka quajtur abuzim dhe aferë korruptive të qeverisë hartimin e projektligjit të “Korporatës së
Anija ushtarake mbërrin në Durrës, 140 metra e gjatë Anija turke TCG Bayraktar(L-402) do të qëndrojë në Durrës deri më datë 18 korrik, ndërsa pritet të vizitohet nga zyrtarë
ShMP “Jahja Kemal” vazhdon traditën në skenën ndërkombëtare 19 nxënës të shkëlqyer nga vendi ynë edhe një herë me krenari prezantuan vizionin e ri shkencor të Republikës së Maqedon
Pamje të rënda: Qëllohet me thikë në stomak, bën rezistencë dhe grushton sulmuesin (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një burrë i goditur me thikë në stomak, jo vetëm arrtin të qëndrojë në këmbë, por edhe g
Jahti pëson defekt në ujrat shqiptare, rojet shpëtojnë 8 pushues serbë gjatë natës Rojet bregdetare shqiptare në Vlorë kanë bërë të mundur shpëtimin e 8 personave me shtetësi serbe të cilët po udhëtonin
Bien daullet e luftës, Anglia dërgon destrojerin në Gjirin Persik Situata në Gjirin Persik po përkeqësohet: Në mesin e tensioneve me Iranin, Britania e Madhe dërgon anijen e luftës “HMS
Harrojeni plazhin edhe për sot, moti surprizon gjatë pasdites Sot priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet e vendit. Gjatë pasditeve në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet mu
Luana Vjollca nesër publikon projektin e ri Luana Vjollca është një tjetër artiste e cila nuk ka ndërmend të ndal së pruri gjëra të reja në muzikë, shkruan lajmi.ne
Nëse i përkisni kësaj shenje, harrojeni dashurinë këtë muaj Mërkuri do të jetë në prapavijë nga 7 deri më 31 korrik. Duhet të dini se marrëdhëniet tuaja dashurore do të kalojnë spr
Mbarojë pushimet, Xhaka e Mustafi nisen për në SHBA Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, kanë marrë rrugën drejt Shteteve të