999 rezultate për

rojas

Shoferi që shkaktoi incidentin në Nju Jork del para gjykatës Shoferi që mori përpara turmën e këmbësorëve në qendër të Nju Jorkut, pritet që gjatë ditës së sotme të paraqitet në gjy
Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar (VIDEO) Nje video tmerruese nga incidenti i New York-ut eshtë publikuar së fundmi. Pamjet dramatike tregon momentin kur shof
Incidenti me makinë në New York, viktima një e re 18-vjeçare (FOTO LAJM) Një vajzë 18 vjeçare ka humbur jetën dhe 22 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të la
Ja me çfarë truprojash lëviz ylli i boksit (FOTO LAJM) Ai fiton plot 300 milione sterlina ne vit dhe eshte nje nder sportistet me te paguar ne planet, ndaj dhe siguria fizike
Shënjestronin pikat e karburantit, policia përçan grupin Efektivët e policisë së Elbasanit, kanë arritur që të kapin një tjetër anëtar të grupit të grabitësve në pikat e karbura
Argjentina nuk fiton dot pa Messin (VIDEO) Argjentina e Alejandro Sabellas nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në miqësoren e para disa orëve përballë Ekuado
The police in the southern city of Gjirojaster seized over 50 kg of marijuana The police in the southern city of Gjirojaster seized over 50 kg of marijuana in an anti-drug operation and arrested one