E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

roja

Broja spektakolar, realizon dhe dërgon Vitessen në finale (VIDEO) Armando Broja vazhdon që të shënojë me Viteshen dhe nuk di kurrë të ndalet. Këtë herë sulmuesi shqiptar ka tundur rrjetë
Ylli shqiptar me ëndrra të mëdha: Dua ta tejkaloj edhe Didier Drogban Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja po vazhdon me formë fantastike në Ligën e Holandës me skuadrën e
Asiston dhe shënon, Broja "zjarr" në Holandë (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares Armando Broja vazhdon të shkëlqejë këtë sezon në kampionatin holandez me Vitesen. Futbollisti
Broja tund sërish rrjetën në Holandë, Vitesse mposhtet më përmbysje nga PSV (VIDEO) Goli i Armando Brojës nuk i mjaftoi skuadrës së Vitesses në transfertë kundër PSV Eindhovenin, pasi skuadra vendëse përm
Broja fenomenal, i realizon PSV (VIDEO) Armando Broja vijon formën e mirë në kampionatin holandez. Sulmuesi shqiptar sapo i ka shënuar PSV duke kaluar Vites
Rozana Radi rrëqeth me fjalët për prindërit e ndjerë: Harroja që s'do t'ju kisha gjithmonë Fatkeqësisht, këngëtarja Rozana Radi i ka humbur të dy prindërit e saj dhe në rrjete sociale s’lë rast pa treguar sa shu
VAR-i i anuloi Armando Brojës një gol mëse të rregullt (VIDEO) Armando Broja është duke shfaqur një formë të jashtëzakonshme në Holandë me Vittesen. Sulmuesi shqiptar është kthyer
Bylisi-Partizani dhe Tirana-Skënderbeu, sa shumë ndryshime në formacione Tirana-Skënderbeu dhe Bylisi-Partizani janë përballjet e javës së 18-të në Superiores, që nisin prej orës 13:45. Tashmë
Ish-deputeti: Dy truprojat e Ramës mbajnë valixhe antiplumb që hapen në rast atentati Ish-deputeti, Edi Paloka ka folur mbrëmë në Zonë e Lirë për mënyrën sesi ruhet Edi Rama nga truprojat e tij. Ai ka d
Bora Zemani preket nga Covid, Arjan Konomi: Do dëshiroja të më zinte mua Prezantuesja Bora Zemani është tërhequr përkohësisht nga roli i saj si prezantuese, në “Përputhen”. Moderatorja e njohur
Broja nuk ndalet, i hyrë nga stoli shënon në humbjen e Vitesse (VIDEO) Armando Broja u rikthye te rruga e rrjetës në kampionatin holandez, teksa shënoi për skuadrën e Viteshes, në humbjen 4-1
I fundosur nën dëborë, shpëtohet roja i bujtinave në qafën e Thorës (VIDEO) Për shkak të reshjeve të dendura të dëborës në orët e fundit, shumë bujtina turistike në zona të thella të Shqipërisë, j
Rikthehet Broja, gol dhe asist në fitoren e Vitesses (VIDEO) Armando Broja nuk mund ta fillonte më mirë vitin 2021. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ka luajtur sot ndeshjen e parë
"E njihja Tiren", ish-roja i Sanatoriumit zbulon çfarë ndodh brenda spitalit Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u b
Vetëm 38-vjeç, COVID-19 i merr jetën inspektorit të antidrogës në Berat Koronavirusi i ka marrë jetën i inspektorit të antidrogës në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat. Klodian Shevroja i
Berisha dhe Broja mposhton koronavirusin, rinisin stërvitjen me skuadrat e tyre Armando Broja ka mposhtur koronavirusin dhe i është bashkuar skuadrës së Vitesses në stërvitje, ditën e djeshme, ndërsa
Murgu denoncon priftin: Vjedh lekët e kishës, duan të më vrasin! Mbrëmjen e së hënës u denoncuar një skandal që ndodh brenda një shtëpie të Zotit. Prifti i Kishës në Manastirin e Zvërne
Ylli i Shqipërisë me COVID-19, izolohet direkt ditën e ndeshjes Armando Broja është lojtari i radhës që preket nga COVID-19. Sulmuesi i Vitesse humbet ndeshjen e sotme me Hereenven, pa
Studimi: Mburojat plastike të fytyrës nuk mbrojnë nga COVID-19 Sipas hulumtimit të ri, mburojat apo maskat plastike të fytyrës nuk mbrojnë nga COVID-19. Mburojat – të veshura nga s
Broja, futbollisti që po bën jehonë jo vetëm në Holandë por edhe në Itali Armando Broja po bën jehonë në mediat e huaja, falë paraqitjeve të zhvilluara me skuadrën e Viteshes në holandë, por edh