999 rezultate për

rogers

U nda nga jeta në mënyrë misterioze, zbulohet shkaku i vdekjes së reperes 25 vjeçare (FOTO LAJM) Reperja dhe modelja e njohur Chynna Rogers ndërroi jetë të mërkurën (8 prill) në moshën 25 vjeçare në shtëpinë e saj në
Ndahet nga jeta në mënyrë misterioze modelja dhe reperja 25 vjeçare (FOTO LAJM) Chynna Rogers ka ndërruar jetë ditën e djeshme në apartamentin e saj në Filadelfia. Lajmin e hidhur për reperen e ka
Parashikimi apokaliptik: Gjithçka do të shkatërrohet në fund të këtij viti Investitori legjendar Jim Rogers është ulur në një bashkëbisedim me drejtorin e përgjithshëm të Business Insider, Henry
Keyone, telefoni më i kërkuar i Blackberry Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë e ditur nga Steve Cistulli
SHBA-të e kishin paralajmëruar Francën për sulmet e hakerëve rusë Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë parë se si rusët kanë ndërhyrë në sistemet IT në Francë dhe kanë paralajmëruar zyrt
Futbollisti: Jam gay, le karrierën Futbollisti amerikan, Robbie Rogers bëri publik homoseksualitetin e tij, si dhe vendimin për të lënë karrierën futbollis
Rogers: Arbitrat duhet të fillojnë të japin penallti Tekniku i Liverpool ka paralajmruar se vjedhja në futboll po rritet pasi po mohohen shume penallti dhe po jepen penallti
Fshihet informata në rastin Haradinaj? Trupi gjykues i tribunalit të Hagës i jep vëretje serioze prokurorit Paul Rogers, i rastit Haradinaj dhe të tjerëve.
Kompania amerikane nis fushaten per PD, Berisha: Barbour [email protected] do paguhet nga anetaresia e PD TIRANE - Kompania amerikane "Barbour Griffith & Rogers" ka shpallur dje objektivat e saj per te bere fushaten e Partise