E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

rodriguez

Modelja ruse e çmendur pas James Rodriguez (FOTO LAJM) James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
James Rodriguez mer nënshtetësi spanjolle, rriten shanset për një rikthim në Madrid Ylli i Bayern Munich James Rodriguez, i huazuar nga Real Madrid, ka marrë nënshtetësinë e shumëpritur spanjolle. Si
Lum James Rodriguez për fansen e flaktë të tij (FOTO LAJM) Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën F
Georgian përsëri shtatzënë? Si përgjigjet ajo Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez disa ditë më parë u fotografua me barkun e fryrë dhe në mediat rozë u
Georgina Rodriguez shuan çdo kureshtje me fotot e reja (FOTO & VIDEO) Kapitulli i dytë i historisë Georgina Rodriguez & Yamamay: pas fitotove të para me bikini të kuqe, tani mbërrin dhe një
Ronaldo sërish baba? Mediat kapin mat Georginën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo luajti vetëm 34 minuta në ndeshjen mes Portugalisë dhe Serbisë, për t’u larguar më pas nga fusha për s
Zbulohet i dashuri i ri i Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Nuk ka më dyshime. Belen Rodriguez pas ndarjes së bujshme me pilotin e Moto Gp Andrea Lannine, tashmë ajo ka gjetur të d
Fotot me bikini të kuq të Giorginës marin rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Mjafton një kostum i kuq për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez. Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Bayern Munchen shënon golin e 2-të ndaj Mainz (VIDEO) Bayern ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Mainz falë një goli shumë të bukur nga mesfushoti Rodriguez. James
Modelja nxjerr tatuazhin në vendin intim, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Koha, më në fund është përmirësuar dhe dëshira për t’u zhveshur është shumë e madhe. Ja pra atëherë motrat Belen dhe Cec
James Rodriguez në shitje, Reali fikson çmimin Real Madrid ka vendosur të nxjerrë në shitje James Rodriguez. Sipas "El Confecial",Los Blancos ka vendosur çmimin pë
Pas skandalit të tradhtisë, partnerit të Jennifer Lopez i ndodh gjëma Disa ditë më parë, Alex Rodriguez i propozoi për martesë këngëtares së njohur Jennifer Lopez me një unazë që kapte shifr
Ku do të luajnë Isco dhe James Rodriguez sezonin tjetër? Isco dhe James Rodriguez të dy mund të largohen në fund të sezonit nga Real Madrid. Spanjolli për tek Juventusi, dhe Kol
Edhe Manchester United hyn në garë James Rodriguez James Rodriguez është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Ylli kolumbian këtë sezon mbaron huazimin dy vjecar tek
Kjo është skuadra e re e James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin e tij dy vjeçar te Bayern Munich. Rodriguez është i huazuar te Bayern Munich ng
Mjafton Martinez, Bayern merr kreun dhe kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka lënë pas krizën e rezultateve. Skaudra e Niko Kovac ka fituar me rezultatin minmal 1-0 në
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
James Rodriguez rikthehet te Reali? James Rodrigues është i pakënaqur te klubi gjerman, Bayern Munich për shkak të minutazhit të pakët. Kolumbiani shpres