999 rezultate për

rodrigo

Bayerni pazar me Atleticon, gati të transferojë një tjetër lojtar Bayern Munchen duket se do të bëj një merkato të madhe këtë verë. Gjiganti gjerman pas transferimeve të Pavard dhe He
Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Higuain lihet jashtë ekipit, Argjentina publikon listën e lojtarëve Argjentina ka publikuar listën e skuadrës së Kombëtares për përballjen e saj kundër Meksikës, por sulmuesi i Milanit, Go
Spanja nuk ka mëshirë, turpëron Kroacinë e Modric (VIDEO) Spanja ka mposhtur me rezultatin e thellë 6-0 Kroacinë e Luka Modric në "Estadio Manuel Martinez Velero", ndeshje e vlef
Spanja shkatërron Kroacinë (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Kroacisë në "Estadio Manuel Martinez Valero". Ai që ka shënuar golin e k
Foto e papublikuar më parë, ja si dukej Messi i vogël (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim që është shëndërruar në një legjendë të futbollit. Argjentinasi e ka shfaqur pasionin e tij që
Kujtime të paharruara, shikoni Messin ku ka qenë foshnjë Vëllai i Lionel Messi, Rodrigo, ka hedhur një foto në rrjetet sociale, në të cilët shihet Leo Messi si një foshnje dhe v
Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko
Reali kërkon sulmuesin e talentuar, Valencia: Paguani 120 milionë euro Nuk ka përfunduar ende ndjekja e një sulmuesi në shtëpinë e Realit të Madridit. Sipas asaj që raporton “Marca”, mes obje
Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos. Fede
Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM) Rodrigo Alves ndryshe i njohur si "kukulla Ken" është një nga personazhet më të njohura, daljet e të cilit komentohen pa
Barcelona gjen pasuesin e Busquetsit, vjen në janar Gjiganti katalunas ka filluar bisedimet me skuadrën spanjolle Villareal për transferimin e 21-vjeçarit Rodrigo Hernandez
Pas Iniestës dhe Rodrigo i Valencias, kërkon futjen e teknologjisë në La Liga Sulmuesi i Valencias, Rodrigo Moreno, ka insistuar që teknologjia të futet në futboll, duke mos fajësuar kështu gjithnjë
Rodrigo Moreno çmend Mestallan, Valencia kalon në avantazh kundër Barcelonës (VIDEO) Valencia ka shënuar golin e avantazhit kundër Barcelonës në "Mestalla" Goli është shënuar nga 26-vjeçari, Rodrigo Mo
Dhe Valencia preket nga "virusi", nga rinovimi ia vë klauzolën lojtarit 120 mln euro Rodrigo Moreno vazhdon bashkëpunimin me Valencian. Sulmuesi, i cili po luan një rol të rëndësishëm te spanjollët në këtë
Edhe pak minuta nga ndeshja, Rodrigo largohet nga loja Duket se pas kartonit te verdhe qe mori nga trajneri , David Silva ka lënë fushën. Në vend të tij është futur në fushë A
Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, 3-0 për Spanjën Duket se kjo ndeshje nuk po shkon fare mirë për Kombëtaren tonë. Spanja ka realizuar tre gola vetëm në këtë pjesë të
Shënohet goli i parë në Spanjë-Shqipëri, ja kush e tronditi rrjetën Shqipëria nuk i ka rezistuar më shumë se 6 minuta Spanjës duke pësuar një gol në minutat e para. Ishte Rodrigo ai që
Panuçi ul Agollin në stol, asnjë sulmues në ndeshje Agolli në stol, Memolla titullar. Jashtë edhe Armando Sadiku, i zëvendësuar nga Llullaku. Panuçika habitur me zgjedhjet
Juventus mbledh forcat, ja kë transferon Juventus ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Boca Juniors, për transferimin e mesfushorit 19 vjeçar, Rodrigo Bentan