999 rezultate për

robinho

Përdhunoi të renë shqiptare, Apeli dënon me 9 vite burg Robinhon Gjykata e Apelit e Milanos ka lënë në fuqi vendimin për 9 vjet burg për Robinhon, i cili ishte marrë në vitin 2017. F
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Robinho ikën "pikiatë", kthehet në Brazil dhe luan për 10 dollarë në muaj Karriera e Robinho ka rënë tashmë në pikën më të ulët të mundshme. Dikur një super-yll në botën e futbollit, Robinho
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Robinho prezantohet te skuadra turke Robinho është transferuar tek skkuadra e Bashaksesir, teksa u ble nga radhët e Sivasporit. Ish-lojtari i Real Madridi
Robinho afër nënshkrimit me skuadrën turke Ish-sulmuesi i Brazilit, Robinho, është afër një rikthimi sensacional në futboll. Skuadra që po tenton ta rikthejë në
Neymar tregon se si ka marrë numrin 10 te Brazili Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka treguar një histori që qëndron pas numrit 10 që atij iu dha nga Kombëtarja e B
Cikalleshi shënon përsëri për Osmanlisporin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar Sokol Cikalleshi nuk ka të ndalur me golat e tij në kampionatin turk. Pas dopietës javën e kaluar ndaj
Robinho i bindur për rikthimin e Realit në formën më të mirë Ish lojtari Madrilen, Robinho, i cili para disa ditëve ka nënshkruar kontratë me klubin turk Sivasspor ka dhënë një inte
Braziliani që përdhunoi vajzën shqiptare, nënshkruan me ekipin turk Robinho, ish-lojtari i Milanit, Realit të Madridit dhe Manchester Cityt, ka gjetur marrëveshjen me klubin e Sivasporit n
Braziliani u dënua me burg për përdhunim e vajzës shqiptare, por luan akoma futboll Robinho u dënua muajin e kaluar nga gjykata e Milanos për përdhunimin e vajzës me orgjinë shqiptare së bashku me pesë pe
Përdhunoi shqiptaren, klubi i Santosit dëbon Robinhon Robinho këtë radhë ka marrë një tjetër goditje të fortë. Pasi u dënua me 9 vite burg, për përdhunim në grup, ndaj një sh
Rrëfehet vajza e përdhunuar nga Robinho: Kam shkuar në klub me dy miq të tjerë Robinho u dënua ditën e premte, me 9 vite burg nga gjykata e shkallës së parë italiane, për përdhunim në grup ndaj një v
SKANDAL / Robinho dënohet me nëntë vite burg, pasi përdhunoi një vajzë shqiptare Robinho, ish-lojtari i Real Madridit, Man Cityt dhe Milanit që pak orë më parë u dënua me nëntë vite burg për përdhunim
Tifozët e PSG i dërgojnë mesazh Neymarit, a mendoni se kanë të drejtë? L'Equipe raporton se kampi i PSG është në delir pasi kuptuan se PSG është e gatshme të paguajë klauzolën e Neymarit.
Robinho me fat, prezanton uniformat e reja me modele (FOTO LAJM) Atletico Miniero ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për të prezantuar fanellat e reja. Ylli brazilian, Robinho ka qenë më
Robinhos i merret sërish peng familja Mesfushori me tipare sulmuese i Brazilit, Robinho për momentin është i impenjuar me kombëtaren e tij në Kupën e Amerikës
Rilind Robinho, shikoni çfarë veprimi spektakolar (VIDEO) Robinho mesa duket është rikthyer në formën e dikursh me në Brazil. Pasi dështoi të tregoi aftësitë e tij në Evropë te R
Milan-Robinho, ndërpritet kontrata Më në fund Robinho është një futbollist i lirë dhe mund të vendosë vetë për të ardhmen, që me siguri do të vazhdojë të j