999 rezultate për

robin

Misteri në fshatin anglez, prej 5 vitesh gjenden para në rrugë (VIDEO) Një histori misteri dhe ndershmërie. E tillë është ajo që ka si protagonist fshatin e Blackhall Colliery në Angli, ku tu
Njihuni me gjyshen bodybuilder (FOTO LAJM) Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj - si
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Robin van Persie luan ndeshjen e fundit të karrierës Robin Van Persi do të luajë ndeshjen e tij të fundit të karrierës të dielën kur Fejnordi do të presë Den Hag në shtëpi n
Politikani kërkonte votën por i japin diçka tjetër (VIDEO) Një person nga Blackburn u ndal në rrugë nga politikani i djathtë ekstrem Tommy Robinson, kandidat për në zgjedhjet euro
Robinho prezantohet te skuadra turke Robinho është transferuar tek skkuadra e Bashaksesir, teksa u ble nga radhët e Sivasporit. Ish-lojtari i Real Madridi
Robinho afër nënshkrimit me skuadrën turke Ish-sulmuesi i Brazilit, Robinho, është afër një rikthimi sensacional në futboll. Skuadra që po tenton ta rikthejë në
E pabesueshme, vajza vret veten kur mëson se i vdiq i dashuri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe, ku një vajzë ka humb jetën vetëm pak orë pas të dashurit. E dash
Ndërron jetë ish-sportisti i njohur, por shikoni çfarë bën e dashura e tij Një çift nga Britania, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, k
Prek babain në arkivol, Bushi shpërthen në lot (FOTO LAJM) George W. Bush ka mbajtur një fjalim emocionues, ndërsa i jepte lamtumirën e fundit babait të tij, ish-presidentit të 41
Neymar tregon se si ka marrë numrin 10 te Brazili Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka treguar një histori që qëndron pas numrit 10 që atij iu dha nga Kombëtarja e B
Një drejtor banke si “Robin Hud”, u merrte para të pasurve për t’ua dhënë të varfërve Një drejtor banke në Friuli, Itali, është zbuluar se kishte zhdukur plot 1 milion euro nga llogaritë e klientëve të mëdh
Kjo pyetje e sikletshme ndaj Van Persit do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Robin Van Persi ditën e sotme është venë para një situate vërtetë të sikletshme edhe pse është kaluar me të qeshura.
Pamje të rënda, i dashuri vret vajzën se hyri live në Facebook (VIDEO) Rannita Williams u vra nga ish i dashuri gjatë një bisede “Live” në Facebook. Ranita, 27 vjeçe, gjatë një grindjeje
Pamje të rënda, 50-vjeçari filmon vrasjen e tij live në Facebook (VIDEO) Një burrë ka filmuar tragjikisht vrasjen e tij në Facebook Live pasi një person i armatosur hapi zjarr mbi të pranë një
Cikalleshi shënon përsëri për Osmanlisporin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar Sokol Cikalleshi nuk ka të ndalur me golat e tij në kampionatin turk. Pas dopietës javën e kaluar ndaj
Bëni gati valixhet, ky ishull kërkon një Robinson Kruzo të kohëve moderne Nëse ke fantazuar ndonjëherë për të jetuar në një ishull të braktisur, si Robinson Cruso, por jo në kushte të rrezikshme
Robinho i bindur për rikthimin e Realit në formën më të mirë Ish lojtari Madrilen, Robinho, i cili para disa ditëve ka nënshkruar kontratë me klubin turk Sivasspor ka dhënë një inte
Braziliani që përdhunoi vajzën shqiptare, nënshkruan me ekipin turk Robinho, ish-lojtari i Milanit, Realit të Madridit dhe Manchester Cityt, ka gjetur marrëveshjen me klubin e Sivasporit n
Zyrtare: Robin van Persi rikthehet sërish tek Feynordi (FOTO-VIDEO) Robin Van Persie zyrtarisht është lojtar më i ri i klubit të Feyenoordit. Përmes një video të postuar në rrjetet soci