999 rezultate për

roberti

"15 mijë euro për 20 minuta playback", revoltohet Robert Berisha (VIDEO) Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte i ftuar muzikanti Robert Berisha. Teksa po flitej për këngët të ashtuq
Pas ndarjes me Norën dhe modelen, Roberti merr vendimin e papritur për jetën private (FOTO LAJM) Jeta private e Robert Berishës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që prej vitit të kaluar, kur ai deklaroi ndarje
Udhëtoi me kilometra, Robert Berisha bën gjestin e bukur për Nora Istrefin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe Robert Berisha vijojnë të ruajnë raporte të mira edhe pas divorcit. Arsyeja ësh
Nora ndan fotot nga super ditëlindja e Renee, nuk mungon as Roberti (FOTO LAJM) Vajza e Norës dhe Robertit dje festoi ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së Renee, Nora Istrefi dhe Robert Berisha
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
U izolua në konvikt, del rezultati i analizave për Robert Berishën (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tij nga Amerika, këngëtari Robert Berisha u fut në karantinë nga autoritetet e Kosovës. Ai u vendos në
Robert Berisha merr lajmin e bukur, por bie pre e gënjeshtrës për 1 Prill (VIDEO) Prej 19 marsit, Robert Berisha po qëndron i izoluar në një konvikt në Prishtinë. Kjo pasi u kthye nga një udhëtim që
Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte a
"Skandaloze! Më mungon vajza", Robert Berisha i irrituar nga izolimi në konvikt (VIDEO) Robert Berisha është vendosur në Karantinë nga autoritetet e Kosovës pas rikthimit të tij nga Amerika. Në një lidhje sky
I bëri thirrje shqiptarëve ta injoronin karantinimin, çfarë i ndodhi Robertit Pak ditë më parë Robert Berisha i habiti të gjithë me thirrjen e tij ndaj fansave, duke i ftuar t'i bashkohen në koncert
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
"Kush është shqiptar nuk ka frikë nga virusi", Roberti jep mesazhin më të papërgjegjshëm që prisnim nga VIP-at Robert Berisha ka dalë në një teori të vetën këto ditë. Sipas tij shqiptarët i kanë rezitstuar pushtimit nga shkijet, jo
Menduat se janë ndarë? Robert Berisha nuk i rezistoi dot Xhesi Kadiut (FOTO LAJM) Modelja Xhesi Kadiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që bëri përmes Instagramit. Xhesi
Norën apo Xhesin? Roberti sapo shprehu çdo gjë publikisht (VIDEO) Robert Berisha vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij personale. Së fundmi modelja Xhesi Kadi
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
E dashura e re e Robert Berishës del haptazi: Të dua përgjithmonë! (FOTO LAJM) Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modele bukuroshe të qua
Shprehu pëlqimin për Robertin, por çfarë thotë Lei tani që këngëtari e "refuzoi" publikisht (FOTO LAJM) Lei Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dhjetor të 2018-ës me deklaratën e saj se do të dëshironte të ishte e dashu
Roberti "flirton" me Marizën në emision: I dashuroj sytë e djallëzuar Në emisionin “Soiree” mbrëmjen e djeshme ishin mbledhur disa nga këngëtarët më njohur shqiptarë, mes tyre Robert Berisha