999 rezultate për

robert

"Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë", Roberti rëqeth me dedikimin për nënën (FOTO LAJM) Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dha
"Në këto kohë kolerash", Robert Aliaj humb vëllain (FOTO LAJM) Robert Aliaj ka dhënë ditën e sotme një lajm tepër të hidhur për të dhe familjen e tij në rrjete sociale. Vëllai i ti
Pasi humbi nënën, Robert Berisha merr një vendim të rëndësishëm (FOTO LAJM) Para pak ditësh ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq, mes familjarëv
Robert Berisha humb të ëmën, Nora Istrefi: Ka qenë gjithmonë shoqja ime (FOTO LAJM) Dy muzikantët e njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, janë zgjuar mëngjesin e së shtunës me një lajm të kobshëm.
Robert dhe Patris Berisha humbin nënën (FOTO LAJM) Dy muzikantët e njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, janë zgjuar mëngjesin e së shtunës me një lajm të kobshëm.
Përgjimet e dosjes së Dibrës: Si i do votat me filmim apo me dëshmitar? (VIDEO) Dosja për shitblerjen e votave në Dibër ka përfunduar në gjykatë, ndërsa seanca paraprake ku gjykata do të vendosë nëse
Ylli i "James Bond" shpallet gabimisht e vdekur (FOTO LAJM) Tanya Roberts, aktorja e njohur amerikane u shpall gabimisht e vdekur ditën e diel, duke shkaktuar një ngatërresë të mad
Formacionet zyrtare, Southampton-Liverpool Liverpool luan në transfertë ndaj Southampton. Skuadra e Klopp kërkon vetëm fiotoren pas dy barazimeve radhazi në Pr
Nuk flisnin për shkak të Tunës, Roberti dhe Patrisi tregojnë si u pajtuan! Për një periudhë vëllezërit Patris dhe Robert Berisha nuk flisnin me njëri-tjetrin dhe gjithmonë është përfolur se shkak
GLOBE SOCCER/ Robert Lewandowski shpallet lojtari i vitit Ylli i Bayern Munichut, Robert Lewandowski është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2020 nga Globe Soccer Awards. Pol
Kush është 22-vjeçari që u bë aksioner në klubin e Sunderland? (FOTO LAJM) Tashmë është arritur marrëveshja, 22-vjeçari Kyril Louis-Dreyfus do të zë vendin e aksionarit, Stewart Dionald në Sunder
Gjermania shënon rekord vdekjesh nga koronavirusi që prej fillimit të pandemisë Gjermania ka shënuar gjatë 24 orëve të fundit 962 viktima nga koronavirusi, deklaroi Instituti Robert Koch, shifër kjore
Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit (FOTO LAJM) Robert Lewandowski u emërua lojtari i viti nga FIFA në të enjten e kësaj jave, duke mposhtur Cristiano Ronaldon dhe Lion
Lewa i pangopur: Fantastik ky çmim, tani mendoj për objektivin e radhës Robert Lewandowski u shpall futbollisti më i mirë në planet për vitin 2020. Bomberi polak fitoi “FIFA Best 2020”, që u a
Zbulohet vota e Shakohoxhës për çmimin "The Best", del "huq" Robert Levandovski fitoi çmimin e FIFA-s “The Best” si lojtari më i mirë i vitit 2020. Një ngushëllim për yllin e Ba
ZYRTARE/ FIFA shpall lojtarin më të mirë të vitit 2020 (FOTO LAJM) FIFA sapo ka shpallur lojtarët më të mirë të vitit, në ceremoninë e FIFA Awards e cila u mbajt në Zyrich të Zvicrrës.
Formacionet zyrtare, Fulham-Liverpool Liverpool luan në transfertë ndaj Fulham. Skuadra e Klopp do vetëm fitoren për të kapur kreun. Formacionet zyrta
Ylli i Barcelonës infektohet me Covid-19 Barcelona ka njoftuar se mbrojtësi Sergi Roberto ka dal pozitiv me COVID-19. Spanjolli u lëndua me 21 nëntor, ndërsa
Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
"Kam prova për t'i shkatërruar jetën", Roberti reagon pas deklaratës së Jessica Kadiut (FOTO LAJM) Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë