999 rezultate për

robben

Robben tregon trajnerin më të mirë që ka punuar Arjen Robben i cili vendosi të tërhiqet nga futbolli sezonin që lamë pas, ka treguar trjanerin me të mirë me të cilin ka
Prestigjozja gjermane: Coutinho i ofrohet Bayernit Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bi
Robben pranë kalimit te Lazio Arjen Robben është pranë kalimin te Lazio, klubi italian ku luajnë tri yje shqiptare, Valon Berisha, Thomas Strakosha dh
Robben nuk fshihet: Kam 4 opsione për të ardhmen Arjen Robben ende nuk ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën pas largimit nga Bayern Munich. Janë 4 opsionet për
Robben mendon rikthimin në Holandë Arjen Robben e mbylli aventurën me Bayern Munich pas një dekade ku fitoi gjithcka. Për ansëorin e majtë ka pasur shum
Ribery: Unë dhe Robben ndryshuam Bayern Munich Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës në prag të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e
Robben tërhiqet nga futbolli? Arjen Robben tashmë në moshën 35 vjeçare do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Ai ka shumë oferta por për
Zyrtare: Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich Pas largimit të Robben dhe Ribery tashmë nga klubi gjerman do të largohet dhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konf
Robben refuzon zyrtarisht Kinën: Dua të luaj në nivele të larta Arjen Robben do të largohet në fund të sezonit nga Bayern Munich pas një dekade te kampionët gjermanë. Ai ka marrë di
Ish-sulmuesi Bayernit: Gnabry dhe Comman mund t’i zëvendësojnë Robben dhe Riberyn Serge Gnabry dhe Kingsley Coman i kanë aftësitë për t’i pasuar Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn që në fund të këtij sez
Klubi i madh shfaq interes për Robben Arjen Robben do ti japë lamtumirë Bayern Munich pas nëj dekade. Holandezi kërkohet shumë skuadra por së fundmi ajo q
Robben pranë kalimit te ekipi portugez Veterani i Bayern Munchen ka bërë të qartë se nuk do ta rinovojë më kontratën me ekipin bavarez e cila skadon në fund të
Robben pas rikthimit në fushë: E dashuroj futbollin, nuk tërhiqem Arjen Robben u rikthye në fushë ps 56 muajsh mungesë duke luajtur disa minuta në ndeshjen ndaj Hanoverit ku Bayern Munic
Bayern piketon yllin e Seria A si pasardhësin e Robben FC Bayern Munich ka bërë një ofertë për Federico Cheisa-n. Sipas Corriere dello Sport, bavarezët i kanë ofruar 70 milion
Robben frikësohet për të ardhmen: S’po e kuptoj cili është problemi "Nuk e di nëse do të kthehem në fushë brenda këtij sezoni". Kështu u shpreh Arjen Robben, pasi u pyet rreth gjendjes së
Legjenda e Bayern Munich drejt Amerikës Mesfushori Arjen Robben do të transferohet në Amerikë në fund të këtij sezoni, për të luajtur me skuadrën e Toronto FC.
Lajm i keq për Bayern, Robben do akoma koh të rikthehet Arjen Robben nuk do të jetë në fushë për atë që do të ishte "Klassiker" i fundit i tij. Holandezi ka bërë të ditur gjatë
Pas Robben, një tjetër yll i jep lamtumirë Bayern Munich Thiago Alcantara mund të mbyllë aventurën te Bayern Munich, verën e ardhshme. Fantazisti spanjoll pritet të bëjë të n
Robben mund të mbyllë karrierën, dëmtimi i tij mbetet enigmë Gjendja fizike e Arjen Robben vijon të jetë një mister. 35-vjeçari i Bayern Munich nuk ka zbritur ende në fushë për viti
Arjen Robben drejt Japonisë Arjen Robben tashmë ka njoftuar se do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni. Por 35 vjeçari nuk ka