999 rezultate për

road

Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road" Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane. Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Atsenali ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është mbrojtës Maitland-Niles në m
Shaqiri i pandalshëm, shënon golin e dytë personal ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Manchester United në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është përsëri Xh
Salah i papërmbajtshëm, 17 gola në 14 ndeshje në Anfield Road Liverpool po fiton 1 me 0 kundër Cardiffit në "Anfield Road". Golin e shënoi sulmuesi Mohamed Salah në minutën e 10'
“Anfield Road” në këmbë për Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e nisi ndeshjen si titullar përballë skuadrës së Crvena Zvezdës madje dhuroi edhe dy asiste. Paraqit
Formacionet zyrtare: Liverpool - Cervena Zvezda Liverpool do të luaj sonte ndaj skuadrës serbe, Cervena Zvezda në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions
Sulmuesi i Liverpoolit dëmton keq portierin e PSG (VIDEO) Liverpool është duke fituar kundër PSG me rezultatin 2-1 në "Anfield Road". Por sulmuesi anglez, Daniel Sturridge ka
Tifozët e PSG këndojnë si të çmendur para stadiumit Anfield Road (VIDEO) Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League. Por tifozët e sku
Dalin dëshmitë: Si tallej Broadway me Enver Hoxhën Erëra të mbara po frynin në Çekosllovaki. Moti premtonte pranverë. Alexander Dubèek, i ardhur në pushtet, po ndërmerr
Liverpool mposht në "Anfield Road" Torinon (VIDEO) Liverpool e ka përfunduar sezonin parapërgatitor pa asnjë humbje, derisa kanë shënuar fitore kundër Torinos që e kanë mp
Shtëpia misterioze, për 5 ditë vdesin 3 persona Një mashkull u gjet i vdekur, pesë ditë përpara se 20-vjeçari Martin, të zbulohej i vdekur së bashku më shokun e tij Jos
Klopp tregon arsyen se pse e transferoi Shaqirin në "Anfield Road" Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për blerjen më të re të Liverpoolit. Klopp tek Shaqiri pëlqen gatishmër
"Të luash në Anfield Road është një ëndërr" Lojtari i Stoke City, Xherdan Shaqiri thotë se të luash në "Anfieeld Road" është një ëndërr e madhe “Të luash në “Anf
L'Equipe: Arrihet marrëveshja mes Lyonit dhe Liverpoolit për Nabil Fekir Gazeta franceze L’Equipe ka shkruar se sonte vonë Liverpooli dhe Lyon kanë arritur marrëveshjen për, Nabil Fekir. Rap
Festival golash në Anfield Road, Liverpooli me 5 yje kundër Romës (VIDEO) Liverpooli ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Romës me shifrat e përgjithshme 5-2 në "Anfield Road",
Fermat e kanabisit në Londër me 6 milionë paund, dënimet për 26 të arrestuarit Hetimet në Britaninë e Madhe për një rrjet fermash kanabisi me vlerë 6 milion paund të cilat kontrolloheshin nga "mafia
Brazili miqësore me Kroacinë në Anfield Road Pesë herë kampionët e Botës do të fillojë ndeshjet përgatitore për Botërorin më 3 qershor në shtëpi të Liverpoolit, "Anf
Liverpooli mendon të rrisë kapacitetin e stadiumit "Anfield Road" Drejtuesit e klubit kanë njoftuar se ata do ta zgjerojnë kapacitetin e stadiumit të tyre në 60 000 vendas dhe do të gjej
Çfarë mund ti ndodhë Teslës së nisur për në Mars Elon Musk e ka nisur modelin e parë të gjeneratës Tesla Roadster për në Mars, duke e ngjitur në hapësirë brenda raketës
Watford i jep leksione Chelseat, e mposht bindshëm në Vicarage Road (VIDEO) Watford ka turpëruar Chelsean në “Vicarage Road Stadium”, duke i shënuar katër gola “Bluve të Londrës” për fitoren 4-1,