999 rezultate për

ritin

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-lojtari i Tiranës dhe Kombëtares Presidenti i FSHF-së Armando Duka ka dhënë një lajm të hidhur në rrjetet e tij sociale, ku njofton se është ndarë nga je
Roma nuk bën pas, Dzeko nuk do ta rimarrë shiritin e kapitenit Lorenzo Pellegrini mbetet kapiten i Romës edhe pse disa prej senatorëve te ekipit kërkuan që ai të rimerrte shiritin e k
Çështje "Dzeko" te Roma, nëse qëndron boshnjaku dorëzon shiritin e kapitenit Tek Roma ka një çështje "Edin Dzeko", që duhet zgjidhur. Klubi verdheq është në dilemë: ta shesë apo ta riintegrojë me g
Largimi i David Silvës, Man.City cakton kapitenin e ri Pep Guardiola ka caktuar kapitenin e ri në skuadrën e Manchester City. David Silva ishte lojtari që mbante shiritin e
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Arteta: Xhaka është lider i lindur, mund të mbaj sërish shiritin e kapitenit Granit Xhaka po mbyll sezonin e tij të katërt me fanellën e Arsenalit, kur për disa kohë mbajti edhe shiritin e kapiteni
Si rrallëherë, Inis Gjoni përkëdhel publikisht Ingritin me fjalët e bukura (FOTO LAJM) Inis Gjoni ka zgjedhur që në postimin e fundit në rrjetet sociale t’i dedikojë fjalët më të sinqerta motrës së saj, Ingr
Vlerat shëndetësore të manave të bardha për diabetin dhe artritin Mani më shumë njihet për frutin e tij meshije të veçantë, dhe që është tani kudo nëpër tregje. Por në mjekësinë alter
OFL u vuri shiritin vilave luksoze, makinave dhe tokave, SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme miratim për sekuestrimin SPAK ka njoftuar publikisht Gjykatën e Posaçme ku i kwrkon sekuestrimin e disa pasurive, siç janë vila, automjete luksoz
Si u zhduk i burgosuri që ishte në dhomë me Astritin dhe si i ndryshoi fjalët ish-drejtori i Policisë së Prizrenit Po vazhdon procesi i hetimeve të reja për vdekjen e ish-aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari. Pas raportit
Tërbohet Muriqi, i hedh përtokë shiritin e kapitenit shokut të skuadrës (VIDEO) Humbja ndaj Sivasporit në kampionat është përjetuar keq nga skuadra e Fenerbahçes. Ndeshja e sotme 3-1 i kushtoi ekip
I hoqën shiritin, Xhaka mund të largohet që në janar nga Arsenali Arsenal ka gjasa që ta shesë Xhakën në janar pasi trajneri Emery vendosi ti heqë shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com
Shau tifozët e Arsenal, reagon Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka e ka ndryshuar fotografinë e llogarisë personale në Instagram – ku shihej në fanellën e Arsenalit me shirit
I ofendoi pas fërshëllimave, tifozët e Arsenalit i "heqin" shiritin Granit Xhakës (FOTO LAJM) Tifozët e Arsenalit kanë nisur një fushatë kundër Granit Xhakës. Mbështetësit e skuadrës londineze kërkojnë që mesfushor
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
Maguire dëshiron shiritin e kapitenit te Manchester United Harry Maguiret do t’i pëlqente të bëhet kapiten i Manchester Unitedit një ditë, pasi që mbrojtësi më i shtrenjtë në hist
Arsenali zgjedh Xhakën kapiten, tifozët nuk e duan Ditën e sotme është njoftuar se kapiteni i ardhshëm i Arsenalit do të jetë Granit Xhaka, i cili do të marrë shiritin pas
Reja "dëgjon" Rudi Vatën dhe i heq Mavrajt shiritin e kapitenit: Kush e merr Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e nesërme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Reja në konferencën p
Agim Bahtiri flet pas incidentit, dhe thotë se kush e pengoi të priste shiritin Në shkollën fillore “Ismail Qemaili” në lagjen Bair të Mitrovicës, Bahtiri është penguar nga banorët ta presë shiritin e
Vranë Indritin, familja Kusi ishte prej vitesh nën hetim Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tronditëse në kryeqytet, kur dy fëmijët e pronarit Bujar Kusi, kanë vrarë