999 rezultate për

rita

Kordon para policisë, protestuesit vendosi shirita të bardhë Protestues dhe mbështetës të opozitës janë rreshtuar kordon para efektivëve të policisë për të mos lejuar përplasjen mes
Tërbohen britanikët, Meghan harxhon 500 mijë dollarë për një udhëtim Meghan Markle arriti në Neë York City të premten në mbrëmje për një udhëtim të fshehtë për të vizituar mikeshat e saj.
Akullorja bëhet shkaku i vdekjes së 9-vjeçares britanike Pushimit kanë përfunduar në mënyrë tragjike për një familje britanike, pasi vajza e tyre ndërroi jetë në hotel, shkruan
U bë e famshme në botë brenda një nate, por Era Istrefin e përjashtojnë kudo Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë konsiderohen artistët që nde
Rrëfehet presidenti i Steaua e Bucurestit: Babi im është shqiptar Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka f
Dua Lipa dhe Rita Ora rrëqethin me urimin për Kosovën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, shumë artistë kanë uruar me postimet e tyre Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisht. Sigurisht që urimet n
Ka një arsye pse dritaret në avionë kanë këtë formë Në shumicën e shtëpive dritaret janë katrore, drejtkëndëshe por mund të jenë edhe trekëndore. I njëjti rregull është
Ministri britanik: Nuk do ta lëmë Ballkanin Perëndimor të rrezikohet nga Rusia Vendet e Ballkanit Perëndimor apo edhe Ukraina do të vazhdojnë të jenë në vëmendje të Britanisë së Madhe, shkruan Albeu.
"Zonë Krimi", policia rrethon me shirita Kryeministrinë (FOTO LAJM) Sapo janë shpërndarë protestuesit policisë së pranishme para Kryeministrisë u ka ardhur për vizitë kreu i Policisë Ardi
Grabitet Rita Ora Rita Orës i kanë vjedhur një shumë shumë të konsiderueshme parash. Vjedhja ka ndodhur nga kontabilisti Andreë Munday, i
"Zhduket" një nga gjyqtarët që i uli dënimin Dritan Dajtit Shtëpitë e gjyqtarëve Skënder Damini dhe Petrit Aliaj u kontrolluan gjatë kësaj të premteje nga grupi operacional specia
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi
Forcat Speciale bastisin shtëpitë e gjyqtarëve që "shpëtuan" Dritan Dajtin Mëngjesin e sotëm bëhet e ditur se Policia e Shtetit ka kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan
Ky element në dyshekët dhe divanet e shtëpisë shkakton kancer Kimikatet toksike të përdorur tek divanët dhe dyshekët kundër zjarrit mund të na shkaktojnë kancer tiroidesh. Nëse ek
Rita Ora jep mesazhin e saj për Shën Valentin Kengëtarja me famë botërore ka ardhur më një mesazh mjaft domethënës për festën e Shën Valentinit, shkruan Albeu.com
Dëshmi tronditëse: Do fshihnin trupin, e sillnin vërdallë nëpër qytet minatorin Eshtë siguruar dëshminë tronditëse të një gruaje, bashkëshorti i së cilës, Shahin Peti, ka humbur jetën në një galeri të
KLGJ i tërheq veshin gjyqtarëve për Dajtin: Kanë kryer shkelje të rënda 25 vite burg për Dritan Dajtin i cili vrau 4 efektivë policie është konsideruar një vendim korruptiv dhe i papranueshëm.
Vrau Dritan Lamajn, gjykata e Hagës vendos pro Arben Frrokut Gjykata e Apelit në Hagë ka refuzuar ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri me argumentin se i rrezikohet jeta pasi dën
Ish-policët në protestë kundër "lirimit" të Dritan Dajtit Pranimi për gjykim të shkurtuar për Dritan Dajtit ka sjellë reagime mjaftë të forta në opinion publik por edhe në politi
Shpëtim Duro jep dorëheqjen nga FC Drita Trajner Shpëtim Duro, ka dhënë dorëheqje nga klubi i futbollit FC Drita. Klubi gjilanas ka njoftuar nëpërmjet Faceboo