E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

ristoska

PSP nuk e mohon se ambasadorët dhe Ivanov janë përgjuar Gjatë një konference për shtyp, Prokuroria Speciale Publike, publikoi rastin "Target", ku mësohet se rreth 5000 numra ce
Lençe Ristoska flet për rastin “Monstra” Zëdhënësja e Prokurorisë Speciale, Lençe Ristoska gjatë konferencës së sotme tha se dëgjimi i përgjimeve rreth rastit “M
PSP: Po hetohen politikanët që kanë keqpërdorur fondet Prokuroria Speciale Publike e Maqedonisë e cila si institucion buron nga Marrëveshja e Përzhinos pas një periudhe të cak
Ristoska: Maqedonia ka gra të guximshme Prokurorja Speciale Publike, Lençe Ristoska në fjalimin e saj të titulluar “Gratë si roje të drejtësisë” në konferencën
Vendimi i Ivanovit shpëton Gruevskin nga rasti “TNT” Prokurorja Lençe Ristoska, duke u përgjigjur pyetjeve nëse për ish kryeministrin Nikolla Gruevski dhe Mile Janakievski d