999 rezultate për

ristanit

Zbulohet miqësia e Arben Ristanit me piktorin (VIDEO) Njëri ndër personazhet më interesante të opozitës, deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani, është rrëfyer në emisi
Sulmohen ushtarët në Pakistan Të paktën katër ushtarë gjetën vdekjen pas një sulmi vetëvrasës në veriperëndim të Pakistanit. Sipas burimeve zyrtare, s
Zëvendësi i Ristanit, variantet për zgjedhjen e tij Në filiim të shtatorit nisin procedurat për zgjedhjen e kreut të ri të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve. Por, para se të
Kume: KQZ, nuk është vetëm faji i Ristanit “Urdhëri Kolegjit Zgjedhor për hapjen e kutive të 11 njësive bashkiake të Tiranës nga KQZ është realizuar formalisht”,
Ankimimet, debate mes Subashit e Ristanit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur të shqyrtojë ankimimet e partive politike, në lidhje me procesit zgjedhor.Nënkr
KQZ: Anëtarët e opozitës letër Ristanit Tre anëtarët e Partisë Socialiste në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, i kanë dërguar një letër kryetarit Arben Ristani
E shkuara sekrete e Ristanit "Askush nuk është aq i pasur sa të blejë të shkuarën e tij". Dhe pikërisht, në
KQZ, Subashi-Ristanit: I sherben PD-se Janë rikthyer debatet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve pas akimimit të Partisë Socialiste p&
PS: KQZ e Ristanit po cenon standartet e zgjedhjeve Deputeti Fatmir Xhafaj, sekretar për çështjet ligjore në PS ka akuzuar sot KQZ-në se po shkel