999 rezultate për

ristanit

Pas tradhtisë së dyfishtë, zbulohet e shkuara e errët e Tristanit Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj motrës së Kim Kardashian, Khloes ka qenë kryefjala e mediave botërore ditët e fundit.
PD u kthen reston Ristanit dhe kritikëve të Bashës: Mos nxisni përçarje (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me zgjedhjet që do të zhvillohen për kryetarin. Me një deklaratë të nënsh
Dekriminalizimi, KQZ do riverifikojë formularët e Berishës, Ristanit, Dules dhe... Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të riverifikojë ditën e enjte formularët e disa deputetëve dhe kryetarëve të bashkive
Sekuestrohen 1.2 ton kanabis në Vlorë, gati për t’u dërguar në Itali Policia e Vlorës bën me dije se ka sekuestruar 1 ton e 283 kologramë lëndë narkotike në Gjirin e Bristanit, Karaburun!
Akuza për fshehjen e Balilit, Peçi i përgjigjet Ristanit: Do të padis për shpifje Ditën e sotme Arben Ristani ka akuzuar Policinë e Shtetit dhe kreun e bashkisë së Tepelenës, Termet Peçi. Sipas Rist
Muhabet "burgu" në komisionin për CEZ, Balla-Ristanit: Dorëzove një biçak kur të kapën (VIDEO) Ish-Kryemnistri Berisha vijon të mos i përgjigjet pyetjeve të Taulant Ballës në Komisionin Hetimor për CEZ duke theksuar
Plas sherri në Komisionin për CEZ, Balla-Ristanit: Ty të ka futur Berisha në burg (VIDEO) Një fjalor jo i denje dhe ngritje zeri është përdorur sot në Komisionin Hetimor për CEZ, ku dhe sherri mes palëve dukej
Paralajmërimi i Ristanit: Bojkot Kuvendit, Rama bën si lac! Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, ka deklaruar se kryeministri Rama e ka kthyer Kuvendin në një strehë të
Të rinjtë e FRESSH-it i dhurojnë Ristanit një shishe me raki (VIDEO) Arben Ristani duket se nuk i ka aspak marrëdhëniet e mira me të rinjtë e FRESSH-it dhe kjo duket qartë dhe nga dhurata q
Hysi i përgjigjet Ristanit: Axhenda e ditës ishte vetëm konstituimi i Komisionit Menjëherë pas deklaratës së kryetarit të Komisionit Hetimor për Serverin e Tatimeve, Arben Ristani, se mazhoranca bojkot
Balla i kundërpërgjigjet Ristanit: Ajo ishte një letër e sajuar Pas deklaratës së Arben Ristanit, një kundërpërgjigje ka marrë menjëherë nga deputeti socialist Taulant Balla, duke bërë
PS: Refreni Ristanit nuk është gjë e re, ne jemi në terren Deputetja e PS, Blerina Gjylameti, i është referuar përmbytjeve në Shqipëri, ku tha se qeveria ka qënë në terren në mbës
Rama në sulm ndaj Palokës e Ristanit: Do hani përshesh edhe sot Përpos Berishës edhe kryeministri Rama nuk është ndalur me thumbimet e tij ndaj palës kundërshtare. Ironitë dhe ofezat k
Pranga autorëve që vodhën shtëpinë e Ristanit, Mahos dhe Kodrës Uniformat blu kanë vënë në pranga dy autorët e katër vjedhjeve të banesave në Gjirin e Lalsit. Shtetasit Donald Vatnikaj
Arben Ristanit i vjedhin vilën tek Gjiri i Lalëzit Banesa e Arben Ristanit tek Gjiri i Lalëzit është grabitur. Policia e Shijakut informoi sot se ngjarja ka ndodhur gjatë
Avokati i Ristanit: Qëndrimet ishin të PD për akuzat ndaj Ramës Në një seancë gjyqësore ku të pranishëm kanë qënë vetëm avokatët mbrojtës dhe jo Rama dhe i padituri Ristani, është kërk
Shtyhet gjyqi për padinë e Ramës ndaj Ristanit Sa i takon padisë së Ramës ndaj Ristanit për shpifje, gjyqi ndaj paleve është shtyrë për në datën 18 maj, si pasojë e mu
Balla: Ja proces-verbali i arrestimit të Arben Ristanit (FOTO LAJM) Teksa politika shqiptare, e përfshirë në çështjet "Doshi" dhe "Frroku", kërkon me ngulm dekriminalizimin e Parlamentit d
Nesër Rama përballë Palokës e Ristanit në Gjykatën e Lartë Kryeministri Edi Rama do të jetë nesër përballë dy deputetëve të opozitës Edi Paloka dhe Arben Ristani në Gjykatën e Lar
Rama 'shuplakë' Ristanit: Zëri i PD një ish i burgosur për mashtrim e korrupsion Duke i'u referuar kërkesave të opozitës, kryeministri Rama u zotua se nuk do të bëjë gabimet e atyre që ishin dje në pus