999 rezultate për

ristani

Ristani ia ngec Bashës lobimin rus: Nuk kami dijeni, kontratën e ka firmosur kryetari Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, ka folur sot në lidhje me çëshjen e lobimit rus, ku ka treguar rolin e tij dhe akz
Arben Ristani kapet "mat" duke puthur deputeten socialiste (FOTO LAJM) Një event bamirësie në kuadër të kauzës së kancerit të gjirit, u shoqërua me takime të përzemërta mes udhëheqësve politi
U konsiderua tradhtia e vitit, Khloe fal Tristanin Khloe Kardashian ka marrë vendimin e madh për ta falur Tristanin pas tradhtisë që mori dhënë. Ky i fundit u kap gjatë
Lobimi rus, Prokuroria zgjat hetimet për Bashën dhe Ristanin Prokuroria ka marrë vendimin për zgjatjen me tre muaj të hetimeve për dyshimet mbi lobimin rus të Partisë Demokratike.
Ish-sekretari i Përgjithshëm vazhdon të kritikojë Bashën: E nxori PD jashtë çdo sistemi! Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani vijon që të lëshojë kritika të forta në drejtim të Lulzim Bashës për
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një
Mesazh i fortë për Bashën: Vepro si Berisha në 2004-trën Partia Demokratike ka një “precedent” në vitin 2004 kur kryetari i saj në atë kohë Sali Berisha, e hapi partinë ndaj pru
60 minuta në pyetje, Ristani flet pas daljes nga prokuroria Arben Ristani është paraqitur pranë organit të akuzës 24 orë pas thirrjes. Ai qendroi 60 minuta brenda në prokurori d
Lobimi rus për PD-në, Arben Ristani paraqitet në Prokurori Arben Ristani është paraqitur ditën e sotme në Prokurinë e Tiranës. Ristani është i thirur për tu pyetur si i pandehur n
Edhe pas tradhtive publike, Khloe mbron Tristanin Që pas skandalit të tradhëtisë, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, megjithatë për
Pas tradhtisë së dyfishtë, zbulohet e shkuara e errët e Tristanit Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj motrës së Kim Kardashian, Khloes ka qenë kryefjala e mediave botërore ditët e fundit.
Kur Ristani i vidhte fitoren Ramës me kërkesë të Olldashit dhe si ia shpërbleu Lulzim Basha Albeu.com Edhe pse kanë kaluar 7 vite, nuk duken të largëta ditët e fillimit të majit 2011, kur pasi ishin përca
Gjyqet për shpifje të Edi Ramës, sa prej tyre ka humbur Dekriminalizimi i shpifjes ende nuk është në planet e qeverisë. Dokumentat që "Top Story" disponon tregojnë se përballje
"PD nuk është moçal", Ristani flet për figurat e rikthyera PD mblodhi sot në Pallatin e Kongreseve Kuvendin për zgjedhjen e 265 anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. I ftuar në e
Shokon ish-deputeti i PD: Tahiri ka tentuar vetëvrasjen Arben Ristani, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i ftuar në studion e Syri.net ka folur ndër të tjera edhe për protestën
Ristani si Basha: Do rrëzojmë qeverinë me protesta Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani sqaroi për News 24 analizën që do të nisë forca më e madhe opozitare p
Flet Ristani: Basha gaboi me listat.. Numri dy i Partisë Demokratike, Arben Ristani, zgjodhi t flasë për herë të parë pas 4 muajsh për vendimin e Lulzim Bashë
Ish-deputeti i PD-së: Çfarë e duam lëvizjen e lirë, jemi mirë në m*tin tonë Edhe ish-deputeti i PD-së, Arben Ristani ka vendosur të thotë fjalën e tij përsa i përket lajmit se Holanda ka kërkuar
Ristani në vend të Sekretarit të Përgjithshëm së PD fillon rafting Deputeti në detyrë dhe sekretari i përgjithshëm në PD, Arben Ristani nuk arriti të rifitonte mandatin e deputetit në Vlo
I ofroi pazar, gazeta e PD i përgjigjet Patozit: E turpshme! Dy ditë më parë Astrit Patozi akuzoi Lulzim Bashën se i ka ofruar “pazar” lidhur me garën për kreun e PD-së më 22 korrik