999 rezultate për

risive

Botërori i risive, arbitrimi pjesë e tyre Botërori i Rusisë do të jetë botërori i risive. Pjesë e këtyre risive do të jetë edhe arbitrimi. Për këtë ka menduar vet
Risia më e re e sjellë Mercedes-AMG GT (FOTO LAJM) Kompania për modifikimin e makinave së shpejti ka sjellë dhe paketën e re të risive në modelin Mercedes-AMG GT. Pjesë
A është ky versioni më i bukur i BMW i8? (FOTO LAJM) BMW po punon për sjelljen e risive të reja në modelin e saj i8. Kompania që merret me rregullikm e makinave Abu Dhabi,
Audi sjell risi të reja në modelin TT RS (FOTO LAJM) Audi po punon për forcimin e mëtejshëm të modelit TT RS. Audi i ri do të ketë një motor benzine 2.5-litër Turbo i cili d
'Opel Insignia' me motor 195 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Opel Insignia është një ndër makinat më të preferuara të klasës së mesme. Përveç një dizajni të bukur që ka, ai ka motor
"El Clasico" e risive, Neymar vs Bale "Count down" ka filluar, të apasionuar të futbollit lini mënjanë gjithë impenjimet për në orën 18:00 pasi fillon Barcelo