999 rezultate për

risi

A do i japë dritën jeshile Parisi Maqedonisë? Ja qëndrimi që kanë francezët Franca mbetet e pavendosur për miratimin e datës për Maqedoninë e Veriut për fillimin e negociatave të anëtarësimit në B
Risia e fndit e Google, kërkimi me “screenshot” Një opsionin i ri i quajtur “Smart Screenshots”, pjesë e versionit më të fundit të aplikacionit Google 10.61, do të sjel
PSG-Real Madrid, formacionet zyrtare: Icardi titullar për parisienët (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain dhe Real Madrid do të përballen sonte në Parc des Princes në një duel që pritet të jetë madhështor,
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media. Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u pë
Tjetër divorc në familjen Berisha, pas Norës dhe Robertit ndahen Tuna dhe Patrisi (FOTO LAJM) Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorci
Xhemi s'rri rehat, ngacmon publikisht Arbanën për Eduartin (FOTO LAJM) Arbana Osmani po shijon ditët më të bukura larg Shqipërisë. Pas vizitës në Itali ajo ndodhet në Francë bashkë me part
Ahmeti: Qeverisim me AAK-në, fokus marrëveshja me Serbinë Koalicioni Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate do të qeverisë me vendin për katër vjetët e ardhs
Lajm i mirë për beqarët, Facebook ju vjen në ndihmë me këtë risi Facebook vjen me një risi që për shumë njerëz mund të jetë “shpëtim”. Rrjeti i famshëm social ka menduar edhe për beqarë
Harrojeni Ibizën, Beatrix Ramosaj qenka një parisienne e vërtetë (FOTO & VIDEO) PAs udhëtimit të shumë përfolur në Ibiza, destinacioni i rradhës i Beatrix Ramosaj është Parisi. Edhe këtë udhëtim kë
S'do të ketë më sherre? Pas 20 vitesh "Kënga Magjike" vjen me risi (VIDEO) Ardit Gjebrea ka njoftuar se nga data 22 shtator do të nisë transmetimi live i këngëve të festivalit “Kënga Magjike 2019
Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
4 ushqimet që rrisin dëshirat tuaja seksuale Përmirësoni raportin tuaj seksual me partnerin ose partneren në mënyrë natyrale, duke konsumuar këto ushqime. Këshillohe
Burri tregon si krisi arma para berberit në Prishtinë Në rrugën për në Gërmi, në mes të ditës dy grupe u gjuajtën me armë. Një nga dëshmitarët tregon se ka parë një person me
Risia më e re e teknologjisë, tendat që prodhojnë oksigjen (VIDEO) Ndonjëherë, e ardhmja teknologjike, për të cilën kemi dëgjuar gjithmonë vetëm përmes librave dhe filmave fantastikë shke
Perisiç flet për herë të parë si bavarez Ivan Perisic zyrtarisht bëhet lojtar i Bayern Munchen, duke u rikthyer në Bundesligë pas aventurës në vitin 2012 me Boru
Perisiç te Bayern, agjenti i kroatit ndodhet në Gjermani Agjenti i Ivan Perisicit, Nelio Lucas, ka udhëtuar në Munih për ta kompletuar transferimin e anësorit kroat nga Interi n
Sane 9 muaj jasht fushave, Byern sytë nga Perisic E ardhmja e Ivan Perisic në Inter deri me tani nuk është e garantuar. Verdikti i Contes është i qartë, ai dëshiron nj
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
Institucionet maqedonase zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla pavarësisht optimizimit të shprehur ditë më parë ng
WhatsApp është gati të sjellë këtë risi dhe me siguri do t’ju pëlqejë WhatsApp ka evoluar gjatë viteve nga të qenit një aplikacion ekskluzivisht për telefona, deri tek përdorimi në desktop.