999 rezultate për

rinumerohen

''Një mijë teste ndihmë nga Serbia'', aktori: E pamundur, të rinumërohen! Ditën e sotme u raportua se Serbia do të ofrojë 1000 teste për kryerjen e analizave të koronavirusit në Kosovë. Por n
Rinumërohen 26% e votave Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri më tani janë rinumëruar 65 vendvotime, të votave të zgjedhjeve të 6 t
Rinumërohen më shumë se gjysma e votave Rinumërimi i votave po vazhdon. Deri në këto momente janë rinumëruar 310 vendvotime. Këtë e ka konfirmuar Vlmir El
Nis sot rinumërimi i votave në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e mbajtur dje, mori vendim që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotim
Idrizi mbetet jashtë Parlamentit, rinumërohen të gjitha kutitë e kontestuara Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rinumëruar sot 64 kuti votimi të Qarkut të Tiranës të kontestuara nga PDIU dhe Partia
Rinumërohen votat në Kavajë, ja kush del fitues Janë rinumëruar votat në Bashkinë e Kavajës. Bëhet fjalë për ato të hedhura në kutitë gabim. Ishin 60 fletë votimi të
Rinumërohen 115 kuti votimi në komuna të ndryshme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që ta bëjë rinumërimin e 115 kutive të votimit, apo të vendvotimeve nga komun
Surprizë për Trump-in, rinumërohen votat në një zonë Kandidatja e Partisë së Gjelbër, Jill Stein në SHBA ka kërkuar rinumërimin e votave në një zonë ku fitoi shumë ngusht re
Obama voton para kohe për presidentin e SHBA-së Presidenti Obama si duket është shumë i sigurt për votën e tij dhe për pasardhësin e tij, pasi si një pjesë e madhe e am
Sot rinumërohen 439 kuti votimi Sot në mesnatë pritet që Qendra e Numërimit të Rezultateve të përfundojë rinumërimin e 439 kutive të votimit. Ky rinu
Sot rinumërohen 439 qendra votimi Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar numërimi i mbi 22 mijë votave me kusht. Ndërkohë, gjatë ditës së
AKR insiston: Të rinumërohen votat! Aleanca e Kosovës së Re insiston që votat të rinumërohen. Zyrtarët të lartë të AKR-së gjatë një takimi që kanë patur
Kolegji pranon padinë e PD, rinumërohen i 10 QV-ve në Lezhë Kolegji Zgjedhor vendos rinumërimin e votave të Lezhës rinumërimin e 10 Qendrave të Votimit për Qarkun e Lezhës. Kolegj