999 rezultate për

rinovuar

Nuk ka rinovuar ende kontratën, Ramos kërkohet nga dy gjigandë Evropianë Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid. Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, në fund të sezonit mund të largohet
Nuk e ka rinovuar ende kontratën me Realin, klubi italian ndez "sirenat" për Ramos Lajmi që vjen nga Spanja është jo pak i bujshëm, edhe pse kur bëhet fjalë për merkaton në fazë tratativazh apo aq më pak
De Bruyne nuk ka rinovuar ende me Man.Cityn, kjo është arsyeja Man City dhe De Bruyne ende nuk kanë rënë dakord për të rinovuar kontratë së bashku. Edhe pse këto ditë flitej se mes
Ibra e ka rinovuar kontratën me Milanin? Ja çfarë thotë Raiola Orë më herët, gazeta e njohur italiane, "Calciomercato", raportoi se sulmuesi suedez, Ibrahimovic ka rinovuar kontratën
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
ZYRTARE/ Nuk ka shpresa për Barçën, Xavi rinovon me Al-Sadd A do të marrë Xavi Hernandez drejtimin e Barcelonës? Kjo ishte tema që po diskutohej ditët e fundit në mediat spanjolle,
Juventusi planifikon të shesë katër yje për të rinovuar kontratën e Dybalas Juventusi e ka bërë prioritet rinovimin e kontratës së Paulo Dybalas. Sulmuesi argjentinas është lojtari i dytë më i rën
Pensioni duhet të presë, Buffon gati për të rinovuar kontratën Legjenda italiane, Gianluiggi Buffon nuk kë ndërmend të pensionohet. Ikona e futbollit italian, Buffon, po synon të v
I huazuar te United, skuadra kineze bën ofertën stratosferike për të rinovuar me Ighalo Odion Ighalo erdhi të Manchester United si huazim nga Shanghai Shenhua gjatë afatit kalimtar të dimrit. Pas paraqitje
PSG tenton të përfitojë nga gjendja aktuale për të rinovuar kontratën me Mbappe Paris Saint-Germaini planifikon të përfitojë nga situata e komplikuar në botën e futbollit për shkak të përhapjes së kor
Zeqiri flet ashpër: BDI dhe VMRO kanë rinovuar koalicionin e tyre kriminal Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zeqiri, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar se BDI dhe VMRO-DPM
Interi gati për të rinovuar me kapitenin Handanovic Pas mbylljes së merkatos së janarit ku Interi transferoi 3 lojtarë mjaft cilësor është koha të kryej një tjetër punë të
City në presion, Sterling ka kushte për të rinovuar Sterling ka edhe 18 muaj kontratë të vlefshme me ‘Citizens’, dhe akoma nuk ka vënë firmën e tij për rinovimin e kësaj ko
"Po vijoj të fus lojtarë të rinj", Reja: Grupi i De Biazit duhet rinovuar Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, foli për “Rtsh” pas humbjes në ndeshjen me Francën. Në vija të përgjithshme, Reja u shp
Juventus i fiksuar pas yllit të Chelsea-t, gati të shpenzojë miliona në janar Juventusi duket se do të hyjë fuqishëm dhe në merkaon e janarit. Sipas "Sky Sports News", bardhezinjtë po planifikojn
Rashford kërkon pagë faraonike për të rinovuar me "Djajtë e Kuq" Manchester United është mes rrezikut për të humbur Marcus Rashford me parametër zero pas një sezoni dhe pretendimeve të
De Gea pranë largimit, Manchester United në sulm për Donnarumman Manchster United është hedhur në sulm për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton "The Sun", shkruan Albeu.c
Barcelona ka gati 116 milion euro për Rashford Duke pritur për të sfiduar njëri-tjetrin sonte për një vend në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, Barcelona dhe Manche
Zyrtare: Bracelona nënshkruan kontratë 5-vjeçare ne yllin e skudrës Klubi i Barcelonës ka bërë të ditur se ka rinovuar kontratën me yllin e skuadrës, Jordi Alba. Në deklartën e klubit,
Mbrojtësi i Manchester City-t rinovon kontratën Eliaquim Mangala ka rinovuar për një tjetër sezon, deri më 30 qershor të vitit 2020, kontratën me Manchester City. Lajm