999 rezultate për

rinovimit

Pas rinovimit, kështu duket stadiumi i Napolit (FOTO LAJM) Stadiumi i Napolit është pothuajse gati. San Paulo iu nënshtrua një rikonstruksioni teksa u ndryshuan stolat kangjellat
Mandzukic pas rinovimit: Do të vazhdoj të jap gjithçka për këtë fanellë Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, ka deklaruar se është i nderuar që ka nënshkruar një kontratë të re me klubin.
Është kthyer në një bomber, Juve pranë rinovimit me yllin e skuadrës Moise Kean është pranë rinovimit me Juventusin. 19-vjecari i cili është kthyer në një bomber këtë sezon ka bindur drejtu
Hysaj do të bëhet një ndër lojtarët më të paguar të Napolit Mbrojtësi shkodran i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është fare pranë rinovimit me klubin e tij, Napolin. Pas një
Inter ngelet duarbosh, Rakitic pranë rinovimit me Barcelonën Pas dështimit me Luka Modric verën e kaluar, tashmë Zikaltrit kanë mbetur duarbosh për sa i përket afrimit të Rakitic, s
Hysaj pranë rinovimit me Napolin Napoli dhe Elseid Hysaj duket se tashmë kanë gjetur gjuhën e përbashkët për kontratën e re. Pavarësisht se emri i loj
Ylli i PSG-së pranë rinovimit "Përsëri me PSG-në? Po të ishte në dorën time, sigurisht po". Kështu ka deklaruar Dani Alves, gjatë një interviste për
De Gea pranë rinovimit me Manchester United Manchester United tashmë mund të marrin frymë lirisht, pasi portieri David De Gea është shumë pranë firmosjes së rinovim
Mbrojtësi i Napolit pranë rinovimit Nikola Maksimovic do të vijojë të mbetet tek Napoli. Siç raportohet nga "Tv Luna", palët kanë gjetur marrëveshjen për
Ylli i PSG-së pranë rinovimit Marco Verratti po negocion me klubin e PSG-së për rinovimin e kontratës e cila i skadon në vitin 2021. Klubi fancez
Jan Oblak pranë rinovimit, kush e do duhet të paguajë 200 milion euro Jan Oblak do të jetë portieri i Atletico Madridit për shumë vite. Klubi spanjoll është duke negociuar rinovimin dhe
Inter ngelet duarbosh, Modric pranë rinovimit Luka Modric ka vendosur të rinovojë kontratën me Real Madridin duke mbyllur karrierën te Los Blancos. Sipas Marca, k
Thiago Silva pranë rinovimit me PSG-në Thiago Silva dëshiron të vijojë aventurën e tij me Paris Saint Germain. Kontrata e mbrojtësit brazilian skadon në qe
Oblak pranë rinovimit me Atletico Madrid Jan Oblak do të vijojë të jetë një lojtar i Atletico Madrid deri në vitin 2022, tashmë që marrëveshja mbi rinovimin e k
Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit. Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vit
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Ylli i Barcelonës pranë rinovimit Jordi Alba është shumë pranë rinovimit të kontratës me Barcelonën deri në vitin 2024. Kontrata e mbrojtësit skadon n
Dani Alves pranë rinovimit me PSG-në (VIDEO) Dani Alves ka shprehur dëshirën për të qëndruar në Paris, pavarësisht se kontrata e tij me Kampionët e Francës përfundon
Simeone pranë rinovimit me Atletico Madrid Atletico Madrid dhe Diego Pablo Simeone do të vijojnë ende bashkpunimin. Sipas asaj që raporton "Marca", klubi i Madridi
Mbrojtësi kyesor i Interit pranë rinovimit të kontratës Milan Skriniar është shumë pranë rinovimit të kontratës me Interi. Sipas "La Gazzetta dello Sport", mbrojtësi sllovak