999 rezultate për

rinovimin

Ekperti i merkatos "tremb" tifozat kuqezi: Milani e ka të vështirë rinovimin me Donnarumman Milani prej disa muajsh është duke punuar për të rinovuar kontratën me gardianin e portës, Gianluigi Donnarumma. Ital
U "dogj" me Alaban, Bayerni përshpejton rinovimin me Sule Kriza financiare për shkak të pandemisë ka prekur të gjithë klubet e mëdha, ku as Bayern Munich nuk i ka shpëtuar efekte
Ylli i Fiorentinës nuk pranon rinovimin e kontratës, pranë transferimit në Angli Mbrojtësi serb Nikola Milenkovic ka refuzuar rinovimin e kontratës me klubin e Fiorentinës, duke ua barë të qartë drejtu
Laporta "ngul këmbë": Gjithçka për rinovimin me Messin, ai sjell 30% të të ardhurave në klub Ish presidenti i Barcelonës dhe kandidati kryesor për ta marrrë përsëri drejtimin e klubit ka folur rreth cështjes "MESS
Super skuadër, formacioni me yjet që iu skadon kontrata në verë (FOTO LAJM) Afat dimëror është mbyllur, por disa trajnerë janë duke shikuar për përforcimet që do bëhen gjatë verës. Kjo ngase, d
Man.United nis negociatat me Fernandes për rinovimin e kontratës Pas vetëm një viti në "Old Trafford", mesfushori Bruno Fernandes është në bisedime me Manchester Unitedin për të rinovua
Vëllai i Pobas i bën "presion" United: Duhet ta shesë tani, ose ai do largohet falas Vëllai i Paul Pogbas, Mathias ka zbuluar se mesfushori i Unitedit nuk është duke menduar rinovimin e kontratës. Franc
Arrihet marrëveshja për rinovimin, Inzaghi bëhet trajneri më jetëgjatë te Lazio e Lotitos Pesë fitore radhazi në kampionat kanë rikthyer qetësinë te Lazio, që tani është plotësisht në garë për një vend në zonën
Tifozët e Milanit në tension, klubi ende nuk ka arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës me Donnarummën Portieri i AC Milan, Gianluigi Donnarumma, është pranë skadimit të kontratës dhe sipas mediave italiane, marrëveshja me
Lautaro ndryshon mendje, i hapur për rinovimin e kontratës me Interin Inter fitoi me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Benevento-s, në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie-A. Një pre
Motivi pse Sergio Ramos nuk ka pranuar rinovimin, e zbulon gazeta AS Çfarë po ndodh mes Sergio Ramos dhe Real Madrdi? Sipas “AS”, që bën sot një analizë të detajuar, nënvizohet se si marrëd
Lautaro ndërron mendje, dëshiron rinovimin me Interin Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar t’i zbres kërkesat për pagë në mënyrë që të rinovojë me klubin. Repre
Milani ka në fokus rinovimin e kontratës me 5 yje AC Milani do nis të punojë me rinovimin e kontratës, sapo të mbyllet afati dimëror. "Rossonerët" duhet të shohin marr
Reali vazhdon të hasë vështirësi me rinovimin e Vasquez dhe Ramos Dy yjet e Real Madridit, Sergio Ramos dhe Lucas Vazquez ende janë duke pasur probleme në rinovimin e kontratës. Dy of
25 Prilli: Si të verifikoni emrin në listë dhe të kontrolloni vendndodhjen e qendrës së votimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka apeluar të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e
Ronaldo kërkon rinovimin me Juventusin Cristiano Ronaldo pritet që të rinovojë kontratën deri në vitin 2023. Portugezit i skadon kontrata në vitin 2022, tek
Sabitzer refuzon rinovimin, alarmohen Arsenal e Tottenham Sulmuesi Marcel Sabitzer ka refuzuar kontratën më të fundit të RB Leipzigut, duke alarmuar klubet londineze Tottenham dh
E BUJSHME/ Mbappe i thotë "jo" PSG, mendja te Reali Mbappe po refuzon rinovimin e kontratës teksa mendjen e ka te Reali. Kylian Mbappe nuk ka pranuar të ulet dhe të nisë
Wijnaldum refuzon rinovimin e kontratës, Liverpool përgatit një tjetër ofertë E ardhmja e Georgino Wijnaldum vazhdon të jetë në pikëpyetje. Liverpool i ka ofruar sërish rinovimin mesfushorit holande
Është nën vëzhgimin e City-t, Barca synon rinovimin e shpejtë me talentin e skuadrës Barcelona është duke provuar të bind mesfushorin Riqui Puig të nënshkruajë kontratë të re, meqenëse kanë nisur dyshimet